Te fotki też mogły wygrać…

Filed under: Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 13:29
sobota Sie 15, 2009

Witam po wakacjach. I od razu w temacie „Bobas na wakacjach”, krótki aneks do wyników konkursu.

To pierwszy konkurs, w którym komisja pracowała naprawdę w pocie czoła. Nie dość, że musieliśmy się uporać z pewnymi nieprzyjemnymi zjawiskami w procesie głosowania, to jeszcze wybór fotek przez jury redakcyjne przebiegał jak po grudzie. Dlaczego?

Po pierwsze – fotki z wakacji są R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-E! Wybranie tych najlepszych z najlepszych przyszło nam z wielkim trudem.

Po drugie, jak już do ścisłego finału weszło kilkanaście zdjęć, okazało się, że… nie możemy ich nagrodzić. Przedstawiamy wam te, które podobały się nam bardzo, i miały naprawdę wielkie szanse na redakcyjne nagrody.

Bobas na wakacjach

Cóż powiedzieć – zatkało nas, dosłownie. Piękne zdjęcie.

Bobas na wakacjach

Jak wyżej. Plus dużo pozytywnych emocji.

Bobas na wakacjach

Sama prawda, samo życie.

Bobas na wakacjach

Fantastyczne. Podobały nam się zresztą również inne fotki tego użytkownika.

Jeszcze mogłabym kilka zdjęć wkleić… Ech, żal że nie dostaną nagród – bo użytkownicy nie dodali dzieci do swoich profili – co było jednym z warunków uczestnictwa w konkursie. Warunek ten był znany od samego początku konkursu, więc nie ma zmiłuj.

Mam nadzieję, że autorzy świetnych zdjęć dadzą sobie (i nam) wkrótce drugą szansę!


5 komentarzy »

 1. brawo 🙂 nareszcie konkretnie przytarto nos tym, którzy oszukują 🙂 nagrodzone przez komisję foty bardzo mi się podobają i są dużo ładniejsze od tych, które nazbierały [różnymi metodami] najwięcej głosów.

  Comment by sympa — 15 sierpnia 2009 @ 13:47

 2. A ja chciałam powiedziec ze próbowałam dodac profil dziecka Weroniki ale nie mogłam. Jak zapisywałam dane nic po prostu się nie działo. Weronika nie jest moim dzieckiem ale myślę że to nie ma znaczenia. Nie wiem. pozdrawiam

  Comment by Ela — 15 sierpnia 2009 @ 17:29

 3. Prawdopodobnie jest problem z przeglądarką. Warto znaleźć na forum wątek „Problemy techniczne” (w dziale Administracja) i tam opisać sprawę. Większość użytkowników nie zgłasza najmniejszych problemów, ale panowie od wsparcia technicznego każdemu chętnie pomogą, muszą tylko znać problem.
  I zachęcam do zgłoszenia fajnej fotki w następnym konkursie, który będzie już wkrótce ogłoszony.

  Comment by MAMA — 15 sierpnia 2009 @ 19:10

 4. Szkoda że na poprzednim konkursie z tatą nie straciły punktów osoby oszukujące bo wtedy my też bysmy sie załapali na nagrodę 🙂

  Comment by mamaMiłosza — 15 sierpnia 2009 @ 21:49

 5. cieszą oczy takie piękne zdjęcia naszych milusińskich:)

  Comment by Joanna — 20 sierpnia 2009 @ 14:02

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment