Jeszcze o konkursie, nie tylko wakacyjnym

Filed under: Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 22:06
niedziela Wrz 13, 2009

2,8 tysiąca zdjęć – to rekord w dotychczasowych ebobasowych konkursach. Fantastyczny wynik. Komisja konkursowa nie miała prostego zadania, przyznając swoje nagrody. Nie tylko dlatego, że musieliśmy oglądnąć tak dużo fotek.

Część ze zgłoszonych zdjęć nie mieściła się w temacie konkursu. Oglądaliśmy ładne (czasem piękne, a czasem zwykłe) zdjęcia ślicznych bobasów. Zapewne fotki były zrobione podczas wakacji. Ale my tych wakacji na zdjęciu po prostu nie widzieliśmy – ani klimatu, ani sytuacji wakacyjnych. Oglądaliśmy ładne, czasem nawet piękne (a czasem zwykłe) zdjęcia ślicznych (bo wszystkie dzieci są śliczne) bobasów. A nie – bobasów na wakacjach. Prezentujemy kilka zdjęć, które nie mogą się nie podobać. Ale komisja w tym konkursie nagrodzić ich nie mogła.


fot. xonix1983


fot. Jewel


fot. goka2908


fot. Matyneczka


fot. natalia1988

Administratorzy portalu, dopuszczając zdjęcia, nie robią „wstępnej selekcji”, więc w galerii konkursowej znajdują się wszystkie fotki, które nie łamią regulaminu konkursu. Ale mamy nadzieję, że przy kolejnych konkursach fotograficznych większość użytkowników weźmie sobie bardziej do serca temat konkursu 😉

No i drugi problem. Znaleźliśmy naprawdę ładne wakacyjne zdjęcia, które mogliśmy wziąć pod uwagę przy przyznawaniu redakcyjnych nagród. Tyle tylko, że zgłaszający je użytkownicy nie uzupełnili swojego profilu, dodając dziecko (dzieci), które są na zdjęciach. Ten warunek obowiązuje już od trzech konkursów, duża część użytkowników profile uzupełniła prawidłowo – liczymy, że w następnych konkursach uczestnicy bardziej uważnie zapoznają się z regulaminem. O wszystkich wymogach piszemy też zawsze na stronie konkursowej.


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment