Sentymentalny konkurs fotograficzny

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 13:59
wtorek Paź 20, 2009

eBobas.pl Konkurs Fotograficzny "Ja, Bobas"

Mój synek ma pięćset zdjęć, wywołanych, posegregowanych w albumach, pieczołowicie opisanych. Na twardym dysku… nie liczyłam, ale chyba z 5 tysięcy. Odkąd się pojawił w naszym życiu – aparat fotograficzny przyrósł mi do ręki. Oczywiście – cyfrowy, bo kto by się bawił w klisze (i tak teraz są już chyba wycofywane z rynku). A kiedy nie ma pod ręką aparatu, zawsze można „pstryknąć” telefonem.

Moje zdjęcia z dzieciństwa – do pierwszych klas podstawówki – mieszczą się w jednym tradycyjnym albumie. Zielone oprawki, czarne grube karty, na nich naklejone zdjęcia półrocznego, rocznego, dwuletniego itd. bobasa – oczywiście czarnobiałe (w większości). Mała dziewczynka z rodzicami na wczasach w Zakopanem, na kucyku, w wózku z babcią, kilka fotek zrobionych w fotograficznym atelier. Moje dzieciństwo…

Zapraszamy do wycieczki sentymentalnej wgłąb Waszych albumów (lub pudełek ze zdjęciami). Wybierzcie zdjęcia z Waszego dzieciństwa i zgłoście do naszego konkursu fotograficznego– „Ja, bobas” .

Zgodnie z obietnicą, zmieniamy zasady wyłaniania zwycięzców. Ciekawi jesteśmy, czy nowa formuła konkursu się sprawdzi, i czy będzie się Wam podobać! Zgłaszajcie fotki, głosujcie – i czekajcie na werdykt jury!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment