Milion odwiedzin!

Filed under: Ebobasowe nowości,Konkursy,Zapowiedzi — Tagi: , , , — MAMA @ 16:21
piątek Paź 23, 2009

1-milion

Mamy powód do wspólnego świętowania – odwiedziliście portal eBobas.pl aż milion razy! Dziękujemy, że jesteście z nami. Mamy nadzieję, że portal z dnia na dzień będzie się Wam podobał jeszcze bardziej, i że kolejny milion „stuknie” nam wkrótce.

Jakie to byłoby święto, gdyby nie było prezentów? eBobas.pl przygotował niespodzianki dla użytkowników, dzięki którym portal z dnia na dzień rośnie i staje się ciekawszy. Tym razem nagradzamy użytkowników, którzy bez żadnych zachęt i kampanii reklamowych założyli i prowadzą ebobasowe blogi.

Główną nagrodę eBobas przyznał użytkownikowi OlaBartek – a w zasadzie użytkownikom, bo w profilu przeczytaliśmy „Jesteśmy parą”. Poczuliśmy się bardzo rodzinnie, odwiedzając ten profil. W dodatku OlaBartek wykorzystuje większość funkcji portalowych: blog, galerię, Książeczkę Zdrowia Dziecka. Po prostu – wzorowy rodzic bobasa! Do tej rodziny powędruje zestaw kosmetyków dla mamy, taty i synka Mateusza.

Niespodzianki – zestawy kosmetyków, otrzymają: Agnieszka_al, Emama, Izunia1, Julka, Julkuba, Lapwing123, MagdaArtur, mamaKapiego, Mamusia19, Monika 2908, Oliwka i Punia.

Wyróżniamy również kosmetykami trzy użytkowniczki, które najczęściej komentują artykuły, publikowane na naszym portalu: Jmijeczka, Malgorzatap i Toja51.

Dziękujemy za zaangażowanie!


UWAGA! Jeszcze jeden KONKURS!

BLOGI O CIĄŻY I DZIECIACH - eBobas.pl

Korzystając z okazji – zachęcamy do zakładania i prowadzenia blogów. eBobasowe mikroblogi są maksymalnie proste i przyjazne w obsłudze, więc nie wymaga to wielkiego wysiłku (choć na pewno nie obędzie się bez zaangażowania).

Ogłaszamy mały konkurs na najciekawiej, najładniej, najstaranniej, najbardziej systematycznie, naj… naj… prowadzonego bloga! Początek konkursu – dziś! Podsumowanie – przełom listopada i grudnia.

Na początku grudnia jury redakcyjne ogłosi werdykt i rozda nagrody autorom dziesięciu najlepszych, naszych zdaniem, blogów. (Pobierz regulamin konkursu.)

Zapraszamy do zabawy, do blogowania, do odwiedzania eBobas.pl!

DOŁĄCZ DO NAS!

eBobas to mały kapryśnik – wkrótce przyjdą mu zapewne do głowy pomysły na kolejne nagrody i wyróżnienia. Tylko musi mieć co nagradzać!

PS. W tym tygodniu rozpoczęły się również dwa inne konkursy: Ja, Bobas” (konkurs fotograficzny) i Maleństwo i Kangurzyca.


7 komentarzy »

 1. Chcialabym serdecznie podziekowac za nagrode ktora mi przyznaliscie.Jest to swietny portal gdzie mozna sie wymieniac doswiadzceniami z innymi rodzicami .DZIEKUJE ZE JESTESCIE.POZDRAWIAM CALA REDAKCJE I WSZYSTKICH LUDZI KTORZY NAD TYM PRZCOWALI.JULKUBA

  Comment by Podziekowanie — 27 października 2009 @ 12:44

 2. Również chciałam podziękować za nagrodę -co bardzo zostałam zaskoczona …Oczywiście dziękuję w imieniu Oliwki …Bardzo miło spędzam tutaj czas i uważam ,że portal ebobasowy jest świetną zabawą ….Jeszcze raz serdecznie dziękuję …OLIWKA:-)

  Comment by Oliwka — 27 października 2009 @ 19:32

 3. DOBRY WIECZÓR
  H A L L O W E E N.

  _______________$
  _______________$$
  ______________$$$
  ____________$$$$
  ___________$$$$$
  ________$$$$$$$$
  _______$$$$$$$$$
  ______$$$$$$$$$$
  _____$$$$O$O$$$$
  _____$$$$$$$$$$$$
  $$$__$$$$$$$$$$$$__$$$¸. ★*¨)
  _$$$__$$$$$$$$$$__$$$_______$
  __$$$__$$$$$$$$__$$$_______$$
  ____$$$$$$$$$$$$$$________$$$
  ___$$$$$$$$$$$$$$_______$$$$
  ____$$$$$$$$$$$$$$$____$$$$$
  ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
  ______ $$$$$$$$$$$$$$$$$$
  ________$$$$$$$$$$$$$
  _~~___~~___~~~___~~___~~
  Cieszmy się chwilą,która jest z nami,
  Cieszmy się nadzieją,która przed nami.
  Cieszmy się szczęściem,
  które w nas iskrzy…
  Cieszmy się sobą póki świat błyszczy.
  Bo życie krótkie jest,szybko ucieka.
  Człowiek doceni kiedyś CZŁOWIEKA!

  ▓▓▓▓(¯`.´¯).SPOKOJNEJ.
  ▓▓▓(¯≻(█)≺¯).NOCKI.
  ▓▓▓▓(_.^._)ŻYCZĘ!!

  Comment by Oliwka — 31 października 2009 @ 22:15

 4. ciesze ze moge wziać udział w tym konkursie i chciała bym dostać jakis prezent plis plis plis .

  🙂

  Comment by PinkkPrincess — 2 listopada 2009 @ 15:53

 5. ……………………

  Comment by Słodka_Lady1234 — 3 listopada 2009 @ 16:25

 6. Jestem szalona ………….

  Comment by Słodka_Lady1234 — 3 listopada 2009 @ 16:26

 7. Zaskoczona?Rzecz jasna:-) Mile – to chyba oczywiste:-) Dziękuje za wyróżnienie i docenienie mojej aktywności na portalu:-) Na samym końcu pragnę jeszcze bardziej podziękować za stworzenie e bobasa:-) Gratuluje innym wyróżnionym 🙂 Pozdrawiam:-)

  Comment by agnieszka_al — 10 listopada 2009 @ 14:40

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment