Konkurs blogowy rozstrzygnięty!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 11:37
wtorek Gru 8, 2009

eBobasowe blogi

Spośród kilkudziesięciu blogów, utworzonych na eBobas.pl redakcja wybrała niekwestionowanych zwycięzców.

Co ocenialiśmy? Przede wszystkim systematyczność. Samo założenie bloga, jeden wpis – czy nawet dwa przez cały miesiąc – to stanowczo za mało, żeby blog mógł być brany pod uwagę przy rozdzielaniu nagród.

Czytaliśmy również blogi pod kątem tego, czy mogą zaciekawić użytkownika.  Oryginalna treść, zdjęcia – to wszystko co sprawia, że ma się ochotę nie tylko przeczytać bloga, ale wracać do niego systematycznie, albo przynajmniej od czasu do czasu.

Po długich naradach zdecydowaliśmy, że przyznamy pięć nagród najlepszym eBobasowym blogerom:

Erka

Iwa643

Agnieszka_al

Marzenaz25

Ciepol

Zwycięzcy naszego konkursu otrzymają zestawy kosmetyków.

Do użytkowników: izunia1 i ulinka trafią natomiast eBobasowe gadżety. Mamy nadzieję, że będzie to dobra motywacja do większej systematyczności w prowadzeniu obiecujących blogów.

Bo nasz blogowy Konkurs wcale się nie kończy, choć ogłosiliśmy właśnie werdykt. Co miesiąc będziemy nagradzać przynajmniej jednego blogera, oceniając zarówno blog jako całość, jak i poszczególne wpisy. Werdyktów szukajcie oczywiście na naszym blogu!


5 komentarzy »

 1. Z racji tego że poraz drugi mój blog został wyróżniony składam serdeczne podziękowania i… nie ukrywam że wywołali Państwo na mej twarzy wielki uśmiech:-) Wprost nie wierzę:-) Dziekuję wszystkim którzy śledzą „przygody” mojej córeczki… Dla mnie osobiście blogowanie jest ogromną przyjemnością. Bloga traktuje jak pamiętnik którego kiedyś „dostanie” moja córeczka w prezencie.Zapytacie po co? w jakim celu? Otóż są takie wydarzenia, które pamięta się latami ale i takie które niestety trudno jest zapamiętać ( z racji tempa życia ). Jeszcze raz dziękuje z całego serca i składam gratulacje pozostałym osobom wyróżnionym jak i tym którzy tworzą naszą e bobasową rodzinkę:-) Pozdrawiam

  Comment by agnieszka_al — 8 grudnia 2009 @ 14:01

 2. Ja również łączę podziękowania. Jestem bardzo miło zaskoczony wyróżnieniem tym bardziej że jestem na portalu od niedawna. Pomijając fakt wyróżnienia chciałem podkreślić że jest tu bardzo miło i przyjemnie, poznaję fajnych ludzi ,czytam ciekawe pamiętniki oraz czerpię wiedzę zamieszczoną na portalu. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam serdecznie Marcin

  Comment by ciepol — 9 grudnia 2009 @ 22:56

 3. Gratulacje dla:

  Erka

  Iwa643

  Agnieszka_al

  Marzenaz25

  Ciepol

  należało wam się
  BRAWA

  Comment by Joanna — 10 grudnia 2009 @ 13:15

 4. Ja również chciałam podziękować za wyróżnienie:)

  Comment by erka — 11 grudnia 2009 @ 21:45

 5. Dzieki za ciekawy blog

  Comment by online — 21 grudnia 2009 @ 4:01

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment