Książeczka Zdrowia Dziecka: załóż, przetestuj

Filed under: Ebobasowe nowości — Tagi: , , — MAMA @ 13:11
wtorek Gru 22, 2009

Książeczka Zdrowia Dziecka - eBobas.pl

Od kilku miesięcy testujemy – razem z naszymi użytkownikami – Książeczkę Zdrowia Dziecka: funkcjonalność,  dzięki której każdy, kto ma konto na portalu eBobas.pl może dokumentować rozwój swojego dziecka, chwalić się jego osiągnięciami przed przyjaciółmi czy rodziną, obserwować, jak rośnie jego maluch na tle rówieśników.

Umiejętności psychoruchowe

To tylko część funkcji, jakie kryje w sobie nasza Książeczka – może służyć za terminarz i „przypominajkę”, bo odpowiednio wcześnie sygnalizuje np., że dziecko powinno zostać zaszczepione lub poddane okresowym badaniom.

Zdrowie - Książeczka Zdrowia Dziecka - eBobas.pl

Zapiski z Książeczki Zdrowia Dziecka (do której dostęp można zastrzec dla wybranej grupy osób) można też publikować na blogu – za pomocą jednego kliknięcia. Każdy, kto już założył Książeczkę pewnie wie, że sporo w niej klikania – ale równie dużo miłych niespodzianek.

Zachęcamy do zakładania i systematycznego prowadzenia Książeczek. Pokażcie nam swoje bobasy i opowiadajcie o ich rozwoju, korzystając z przyjaznego narzędzia. Prowadzicie Książeczkę i macie uwagi? Coś waszym zdaniem mogłoby działać lepiej? Napiszcie o tym na forum. Część zgłoszonych uwag już uwzględniliśmy.

Jak założyć Książeczkę? Podpowiadamy w dziale Pomoc.

Pamiętnik - Książeczka Zdrowia Dziecka - eBobas.pl


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment