Warto czytać regulamin konkursowy!

Filed under: Konkursy — Tagi: , — MAMA @ 13:31
środa Sty 6, 2010

Konkurs „Podaruj swojemu dziecku gwiazdkę z nieba zakończony”. Komisja konkursowa spędziła naprawdę wiele miłych chwil na oglądaniu zdjęć i czytaniu życzeń. Miłe było rozdawanie gwiazdek i nagród. Musieliśmy jednak również podołać obowiązkom mniej miłym – w tym odrzucaniu z grona laureatów tych użytkowników, którzy nie dopełnili warunku konkursu (zawartego w regulaminie i opisanego na stronie konkursowej) i nie uzupełnili prawidłowo swojego profilu. Czyli nie dodali dziecka, widniejącego na konkursowym zdjęciu.

To nie pierwszy nasz konkurs, w którym nie możemy nagrodzić zdjęć właśnie z powodu takiego zaniedbania. Na szczęście duża część użytkowników nie ma z tym problemu, a jeśli nawet ma – pyta administratorów i moderatorów, jak wypełnić warunki konkursu. Zachęcamy na przyszłość: czytajcie dokładnie przynajmniej opisy konkursu – streszczamy tam wszystko, co powinniście wiedzieć zanim zaczniecie walczyć o głosy dla swoich zdjęć. Na eBobasie jest też dział Pomoc, można również zawsze zadać pytanie na forum czy wysłać prywatną wiadomość do Administratora.

Życzymy wam (i sobie też), żeby w następnym konkursie nikogo nie trzeba było wykluczać ani dyskwalifikować.


4 komentarze »

 1. nie rozumiem jedno wielkie oszustwo, czasem warto napisac do uczestnikow jakas wiadomośc,

  Comment by marta555 — 6 stycznia 2010 @ 14:15

 2. Przepraszam za to co napisałam wyżej -zdenerwowałam się. Niestety za swoje gapostwo i bezmyślność trzeba zapłacić. Gratuluje wszystkim wygranym i dziękuje za miła zabawe 🙂

  Comment by marta555 — 6 stycznia 2010 @ 15:09

 3. Pozdrawiam – i życzę, żeby w kolejnych konkursach nie trzeba było się denerwować!

  Comment by MAMA — 7 stycznia 2010 @ 12:48

 4. marta555 zaloż dziś ten profil, żeby następnym razem nie zapomnieć o nim:))). Powodzenia w następnych konkursach:)))

  Comment by toja51 — 7 stycznia 2010 @ 12:56

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment