Bobas, Babcia i Dziadek

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , , — MAMA @ 11:20
poniedziałek Sty 18, 2010

Nie ma idealnych dziadków, tak samo jak nie ma idealnych mam i ojców. Ważne, że są i że kochają. Ważne, że wnuki i ich rodzice mogą liczyć na pomoc i wsparcie. I mimo że zdarzają się konflikty (babcia przesadza z udzielaniem dobrych rad, albo chce wychowywać wnuki po swojemu, bo przecież „swoje dzieci tak chowała i wyszły na ludzi”, a dziadek nie zna umiaru w kupowaniu lodów i ciastek etc. etc.), to dzieciństwo bez babci i dziadka byłoby niepełne.

Jest dokładnie tak, jak napisała pod zdjęciem jedna z użytkowniczek: „Dumny, dzielny i zadowolony dziadek oraz troskliwa, asekuracyjna, kochająca babcia – czyli to, co mały smyk potrzebuje do szczęśliwego dzieciństwa!” Nic, tylko się podpisać, i zgłosić zdjęcia swojego dziecka (lub dzieci) z dziadkami do naszego konkursu fotograficznego. I oczywiście, pamiętać o życzeniach w Dzień Babci i Dzień Dziadka. Kwiatek, laurka przygotowana przez malucha będą miłym dodatkiem. A prezent można wygrać na portalu eBobas w konkursie „Bobas, Babcia i Dziadek”!

Pamiętajcie, żeby do swojego profilu dodać dziecko, które znajduje się na zgłoszonym do konkursu zdjęciu! To ważne, bo brak dziecka w profilu automatycznie eliminuje zdjęcie z grona laureatów, bez względu na liczbę zebranych głosów.


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment