Komunikat w sprawie smoczków

Filed under: Komunikaty — Tagi: , , — MAMA @ 11:37
wtorek Lut 9, 2010

Jak pewnie wiecie, za aktywność na eBobasie użytkownicy dostają punkty, które wymieniane są (po przekroczeniu ściśle określonego limitu) na smoczki pod avatarkiem. Na skutek błędnego algorytmu przeliczania punktów za komentarze konkursowe (błąd wystąpił w konkursach gwiazdkowym i kończącym się właśnie konkursie „Bobas, Babcia i Dziadek”) w ostatnich kilku tygodniach nastąpił niespodziewany wysyp smoczków – po trzy smoki mieli użytkownicy, którzy zarejestrowali się na portalu zaledwie miesiąc temu.

Bijemy się w piersi – błąd powinniśmy wychwycić wcześniej! Na smoczkowe zamieszanie zwrócili nam uwagę użytkownicy, którzy smoczki mozolnie zbierają od prawie roku. Algorytm naliczania punktów został już poprawiony, a błędnie przyznane punkty – zostaną skasowane.

Przepraszamy za zamieszanie, tym którzy potracili punkty (i smoczki) podpowiadamy, że wystarczy trochę „podziałać” na portalu również poza konkursem, żeby smoki wróciły – zapraszamy na forum, do umieszczania zdjęć w galeriach, zakładania Książeczek Zdrowia Dziecka, pisania na blogu, wysyłania kartek, głosowania w ankietach i korzystania z portalowej poczty – za to wszystko użytkownik może dostać mnóstwo punktów!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment