10 tysięcy kont na eBobasie!

Filed under: Komunikaty — Tagi: , — MAMA @ 14:52
wtorek Lut 16, 2010

Dziś zarejestrował się dziesięciotysięczny użytkownikpiechosiae – WITAMY! Cieszymy się z każdego, kto odwiedza nasz portal, zakłada na nim konto i korzysta ze wszystkich możliwości eBobasa! A nasz portal po 11 miesiącach istnienia ma już się czym pochwalić – mnóstwo ciekawych tekstów o ciąży i rodzicielstwie, galerie, blogi, ekartki, forum, ankiety, konkursy – i nasza flagowa funkcjonalność czyli Książeczka Zdrowia Dziecka. Każdy znajdzie coś dla siebie – zapraszamy!

Dla jubileuszowej użytkowniczki eweliny mamy niespodziankę – kosmetyki i eBobasowe gadżety. Gadżety – podkładkę i smycz – wyślemy również pięćdziesięciu kolejnym osobom, które po tej chwili założą swój profil na naszym portalu. Użytkownicy, którzy mają już dzieci oprócz profilu powinni założyć też Książeczkę Zdrowia Dziecka! Aby otrzymać przezenty należy pobrać formularz i odesłać nam go pocztą.

Wkrótce będą kolejne okazje do świętowania. Pamiętajcie, eBobas.pl, gdy świętuje, zawsze rozdaje prezenty! Warto do nas zaglądać  i być z nami na stałe!


5 komentarzy »

 1. witam dlaczego tylko nowi dostana prezenty czy dla bywalcow juz sie nie nalezy pozdrawiam

  Comment by prezenty — 23 lutego 2010 @ 14:50

 2. niech dostaną, bez urazy ale podkładka i smycz, naprawdę nie ma o co robić rabanu….

  Comment by tak — 23 lutego 2010 @ 18:55

 3. Ja mam pytanie: dlaczego formularz musi być wysyłany tylko pocztą tradycyjną? co z tymi którzy nie mają drukarki w domu? Miałam zapytać o to przy okazji konkursu gwiazdkowego,ale jakoś mi uleciało.W czasach kiedy rozliczać się już można z US elektronicznie myślę,że i z przyjęciem przez portal eBobasa formularzy tą drogą nie powinno być problemem.Pozdrawiam Redakcję.apple26

  Comment by apple26 — 23 lutego 2010 @ 19:10

 4. dokładnie – dziwne ….ktoś się zaloguje, weźmie prezent i zniknie

  Comment by .nnnooooo — 24 lutego 2010 @ 10:54

 5. Dla „bywalców” też będziemy mieć wkrótce niespodziankę.

  Prezenty są ładne, ale symboliczne – nie sądzimy, żeby były jednym powodem do zakładania konta na naszym portalu.

  Wydrukować formularz można nie tylko w domu, a my musimy mieć podpisany dokument upoważniający do użycia danych osobowych.

  Comment by MAMA — 24 lutego 2010 @ 12:11

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment