Konkurs fotograficzny „Roczek eBobasa”

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , , — MAMA @ 11:43
wtorek Lut 23, 2010

Świętujcie z nami pierwsze urodziny portalu eBobas.pl! Z tej okazji przygotowaliśmy m.in. konkurs fotograficzny „Roczek eBobasa”. Czekamy na zdjęcia z pierwszoroczkowych imprez waszych bobasów (ewentualnie – bobasów z rodziny, czy też wręcz archiwalne fotki was samych, jako rocznych jubilatów). Mamy nadzieję, że temat konkursu się wam (jak zwykle) spodoba, i zasypiecie nas zdjęciami. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. I oczywiście – certyfikaty konkursowe.

Czekamy na zdjęcia jubilatów roześmianych i rozbawionych, ale nie skreślamy też tych, którzy do swoich pierwszych urodzin podchodzili z widocznym dystansem, można rzecz – filozoficznie. Przecież nie każde dziecko musi się cieszyć, że włożono mu na głowę czapeczkę!

Fot. Ptysiowa_mama

Mile widziane zdjęcia z tortami, świeczkami, prezentami, tradycyjnymi wróżbami (wiecie: pieniążek, książka, kieliszek…). Pamiętajcie, żeby zdjęciu towarzyszył ciekawy podpis – to na pewno zwiększy szansę, że właśnie wasze zdjęcie zostanie docenione przez konkursowe jury.


1 komentarz »

  1. Jaki piękny Ptyś ! 🙂 mój Oskar też miał taką czapeczkę w swoje pierwsze urodzinki ! 🙂

    Comment by oskardmowski — 28 lutego 2010 @ 23:02

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment