Konkurs roczkowy – jakie zdjęcia zgłaszać?

Filed under: Konkursy — MAMA @ 12:44
środa Lut 24, 2010

A raczej – jakich nie zgłaszać, bo administrator nie dopuści ich do galerii konkursowej? Konkurs fotograficzny „Roczek eBobasa” trwa zaledwie drugą dobę, a już odrzuciliśmy kilkanaście zdjęć, które od tematu konkursu są odległe o lata świetlne, choć na każdym było śliczne dziecko.

Na portalu lubimy i kochamy wszystkie bobasy, ale prosimy, żebyście na konkurs roczkowy nie przysyłali zdjęć noworodków i rozkosznych kilkumiesięcznych niemowlaków. Ani – druga skrajność – dzieci 3, 4 czy 5-letnich. Bohaterem musi być roczniak. Wiedząc, że nie wszyscy użytkownicy eBobasa mają już pierwszoroczkową imprezę swojego dziecka za sobą, dopuściliśmy możliwość zgłaszania np. własnych zdjęć z imprezy roczkowej – do tej pory z tej możliwości skorzystała jedna albo dwie osoby.

Byłoby idealnie, gdyby zdjęcia kojarzyły się jednoznacznie z roczkiem. Impreza, baloniki, czapeczki, torcik, prezenty – to oczywiste atrybuty „roczku”. Ale jeśli ktoś takich zdjęć nie ma bo np. świętował roczek swojego bobasa w inny sposób, prosimy o wyraźnie „roczkowy” podpis.

Jeszcze raz – zachęcamy wszystkich do zabawy, dodawania zdjęć i głosowania.


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment