Julki rządzą na eBobasie

Filed under: Ebobasowe nowości — Tagi: , , — MAMA @ 8:01
czwartek Kwi 1, 2010

ebobas.pl - statystyki

Od kilku dni podglądam eBobasowe statystyki. Ciekawie się zrobiło! Mamy więcej dziewczynek, wśród nich zaś najwięcej jest Julii. Najpopularniejsze imię eBobasowego chłopca – Jakub.

Na portalu mamy ponad 2 tysiące dzieci. Zapewne jest ich znacznie więcej – ale nie wszyscy użytkownicy dodali swoje dziecko (bądź dzieci) do profilu – będziemy przypominać o tej możliwości, żeby coraz dokładniej widzieć naszą eBobasową społeczność. Gdyby wszyscy rodzice uzupełnili swoje profile, być może okazałoby się jednak, że na eBobasie rządzą chłopcy, i to wcale nie Kubusie…

A czy twoje dziecko ma już konto w twoim profilu? Jeśli chcesz, żeby jego wzrost, waga czy liczba ząbków sumowała się z innymi dziećmi – załóż Książeczkę Zdrowia Dziecka. eBobas urośnie dokładnie o tyle, ile ma twój maluch. A jeśli będziesz systematycznie prowadzić Książeczkę – i eBobas będzie systematycznie rosnąć. To oczywiście tylko „efekt uboczny” książeczkowej działalności – ale dość zabawny.

Nie wiesz, w jaki sposób uzupełnić profil, tak by Twoje dziecko dołączyło do ponad dwóch tysięcy innych maluchów? Obejrzyj nasz wideoprzewodnik – po eBobasie oprowadzi cię Krystyna Czubówna. Znajdziesz tam proste instrukcje, które pozwolą w pełni korzystać z możliwości naszego portalu.


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment