10 kwietnia 2010 roku

Filed under: Bez kategorii — Tagi: , — MAMA @ 22:09
sobota Kwi 10, 2010

To miała być zwykła sobota. Weekend. W tyle głowy – włączyć wieczorem TVN24, zobaczyć relację z uroczystości w Katyniu. W ciągu dnia – bez szans, małe dziecko ma duże wymagania (czasowe). Może ZOO, może ogródek z zabawkami, jakieś zakupy, spacer…

Był spacer. Na Krakowskie Przedmieście, pod Pałac Prezydencki. Tłumy z kwiatami, zniczami ciągnęły ze wszystkich stron. To nie była zwykła sobota, a data 10 kwietnia zapisała się czarno w historii naszego kraju. Po niedowierzaniu, szoku, przyszedł smutek, żal, rozpacz.

Nie da się uciec od codzienności, nawet po takiej tragedii. Ale też nie sposób pozostać na nią obojętnym. Dlatego na kilka dni portal eBobas.pl zmienia szatę graficzną. Wstrzymaliśmy też w pierwszych dniach żałoby emisję reklam.

Myślimy o tych, którzy stracili bliskich. Łączymy się z tymi, dla których katastrofa w Smoleńsku jest narodową tragedią. Przeżywamy wspólnie żałobę.


3 komentarze »

 1. [*] [*] [*]

  Comment by Agatka2012 — 11 kwietnia 2010 @ 12:10

 2. Wielka tragedia [*]
  Tragedia dla bliskich tych którzy zginęli…
  Tragedia dla Narodu Polskiego…

  Nie sposób wyrazić słowami ogromnego żalu jaki odczuwam…

  [*]

  Comment by maria1980 — 11 kwietnia 2010 @ 20:59

 3. Tak,to była wielka tragedia dla wszystkich.A ja w obliczu tej tragedii przygotowywałam chrzciny synka,które były na drugi dzień.I oczywiście w międzyczasie w sobotę TV,relacje…Nie zapomnę.

  Comment by dorota — 1 maja 2010 @ 21:33

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment