Majówka z eBobasem

czwartek Kwi 29, 2010

Pierwszy majowy weekend za pasem – może nie tak długi, jakbyśmy sobie może życzyli, ale za to jest szansa na dobrą pogodę, trochę więcej wolnego czasu, który można spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Już cieszę się jak dziecko na trzydniowy relaks.

Konkurs fotograficzny

eBobas.pl życzy wspaniałych majówek wszystkim swoim użytkownikom, a jednocześnie namawia do spędzenia odrobiny czasu z nami (bo przecież jesteśmy przyjaciółmi, nieprawdaż?).

Żeby się nikomu nie nudziło, przygotowaliśmy aż dwa konkursy. Pospieszcie się ze zgłaszaniem fotek na konkurs  „eBobas z piłką” – potrwa tylko dwa tygodnie. Czekamy na zdjęcia bobasów-piłkarzy. Do wygrania – piłka z autografami gwiazd i wejściówki na sportowo-kulturalne imprezy. Szczegóły – na stronie konkursowej! Oj, będzie się działo! „eBobas w brzuszku” potrwa aż do Dnia Matki! Nadsyłajcie zdjęcia ciążowych brzuszków (jak najbardziej mogą być w majówkowej scenerii).

A że majowa sceneria zachęca do pstrykania większej liczby zdjęć, przygotowaliśmy niespodziankę. Po majowym weekendzie wszystkim, którzy prowadzą na portalu Książeczkę Zdrowia Dziecka, zwiększymy limit zdjęć w galeriach o 100 procent. Również blogerzy będą mieć możliwość wgrywania 200, a nie jak do tej pory – 100 zdjęć. Cieszycie się?


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment