Jak zgłosić na konkurs wpis z pamiętnika?

Filed under: Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 12:38
poniedziałek Maj 17, 2010

Tylko uruchomiliśmy konkurs, już posypały się pytania. Pierwsze – jak założyć Książeczkę Zdrowia Dziecka? Jeśli ktoś jeszcze tego nie wie, zapraszamy do obejrzenia wideoprzewodnika. W tej części znajdziecie (mamy nadzieję) wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. Z taką ściągą, z prowadzeniem Książeczki powinno sobie poradzić nawet dziecko 😉 (swoją drogą, warto zapoznać się z całym przewodnikiem, łatwiej wtedy poruszać się po portalu).

Druga grupa pytań pochodzi od użytkowników, którzy Książeczkę już założyli, ale nie wiedzą, jak zgłosić wpis z pamiętnika. Oto krótka obrazkowa ściąga.

Po wejściu do Książeczki Zdrowia Dziecka klikamy na PamiętnikKsiążeczka Zdrowia Dziecka

 

Jesteśmy już w Pamiętniku. Wybieramy dział, z którego chcemy zgłosić wpis (umiejętności/pierwsze słowa/doświadczenia), a następnie – pod odpowiednią datą (nie starszą niż 14 maja 2010 roku) dokonujemy wpisu. Pamiętnik w Książeczce Zdrowia Dziecka

 

Dokonując wpisu, możemy dodać zdjęcie ilustrujące wydarzenie z życia naszego dziecka, które chcemy pokazać w konkursie.

Gdy zapiszemy zmiany, wrócimy do spisu wydarzeń w Pamiętniku. Obok dodanego właśnie wpisu pojawi się opcja: zgłoś na konkurs.

Pamiętnik w Książeczce Zdrowia Dziecka

Klikamy. I już. Dodany właśnie wpis pojawia się na stronie ze wszystkimi konkursowymi wpisami.

Powodzenia!


4 komentarze »

 1. Ile wpisów można zgłosić od jednego dziecka? W regulaminie piszecie że 1 , ale niektórzy użytkownicy mają zgłoszone po kilka wpisów od jednego dziecka. Jak to jest???

  Comment by Agatka2012 — 17 maja 2010 @ 13:18

 2. …czyli do konkursu mogę zgłaszać tyle wpisów ile tylko mam ochotę, tylko każdy musi być na inny temat??? Bardzo proszę o odpowiedź:)

  Comment by W sprawie konkursu — 18 maja 2010 @ 12:07

 3. Do konkursu, zgodnie z regulaminem, wystarczy zgłosić jeden wpis. Nie zablokowaliśmy opcji zgłaszania większej liczby, ale jury nie będzie patrzeć, czy ktoś zgłosił jeden czy piętnaście (większa liczba nie zwiększa szans na nagrodę). Dla nas liczy się dobry wpis – oczywiście jeden. Jeśli ktoś zgłosi trzy rewelacyjne wpisy, ma szansę na jedną nagrodę. Tak samo jak ten, kto zgłosi jeden rewelacyjny wpis.

  Liczy się jakość, nie ilość 😉

  Comment by MAMA — 18 maja 2010 @ 12:40

 4. Bardzo dziękuje za wyjaśnienie;) Pozdrawiam:)

  Comment by kasiag121 — 18 maja 2010 @ 17:49

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment