Jak to jest, być mamą i pracować?

Filed under: Dyskusje — Tagi: , , , — MAMA @ 13:50
poniedziałek Cze 7, 2010

Akcja „My mamy Mamy”, jaką portal eBobas.pl prowadzi razem z Agencją Edelman Polska, dopiero się rozkręca. Ale już teraz widać, że w temacie „mama w pracy” (czy też szerzej – kobieta, która jest lub może być mamą) jest naprawdę wiele do zrobienia. Czyli – naprawdę trzeba szukać pracodawców, którzy dobrze traktują kobiety w ciąży oraz matki. I stawiać ich za wzór innym.

Wyniki ankiet (cały czas zachęcamy do głosowania!), komentarze i głosy na forach nie napawają optymizmem. Większość z was ma – oględnie mówiąc – kiepskie doświadczenia ze swoimi szefami i współpracownikami. Fajnie jest przeczytać czasem bardziej optymistyczny głos. Edzia23 wspomina: Ja natomiast byłam traktowana ulgowo 🙂 Pracowałam całą ciążę i był to naprawdę bardzo miły okres w moim życiu-obaj szefowie jak i współpracownicy bardzo mi pomagali. Nie mogłam narzekać (…)

Cały czas czekamy na wasze głosy i opinie. Już wkrótce nasza akcja wkroczy w kolejny etap – będzie można zgłaszać pracodawców, którzy waszym zdaniem zasługują na uznanie za pozytywny stosunek do mam!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment