„eBobas.pl z piłką 2” jeszcze trwa!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 11:31
wtorek Cze 22, 2010

Uwaga! Przedłużamy termin zakończenia konkursu fotograficznego „eBobas.pl z piłką2”. W galerii konkursowej zaczęły pojawiać się zdjęcia mundialowe, i poszliśmy po rozum do głowy – kto kończy konkurs z piłką futbolową w roli głównej w samym środku piłkarskiego święta?

Co z tego, że Polacy nie grają? Przecież na pewno wśród naszych bobasów są fani Brazylii, Portugalii, Danii, Hiszpanii (a może nawet Niemiec?)! Dajmy im szansę! Może jakieś dziecko, dziś zaledwie raczkujące, za 20-30 lat wystąpi na mundialu w białoczerwonych barwach?

Zgłaszajcie zdjęcia, głosujcie, i czekajcie na werdykt jury – jak na mecz finałowy! Zdjęcia można zgłaszać do konkursu do 8 lipca, głosowanie zakończy się 9 lipca, a listę laureatów ogłosimy 11 lipca, po południu. Na pewno przed finałem mundialu 2010, żeby wszyscy mogli ochłonąć po konkursowych emocjach i skupić na meczu.

Zapraszamy do zabawy, piłka cały czas jest w grze!


4 komentarze »

 1. Bardzo fajnie , ze konkurs został wydłuzony, ale w takim razie bardzo proszę o wydłuzenie odsyłania formularzy w celu odtrzymania nagrody do 14 dni.
  Byc moze niektorzy nagrodzeni będą na zagranicznych wakacjach i nie będą mogli tego w terminie zrobić.
  Ja nawet nie zobaczę wyników wyjezdzam 4lipca, a wracam dopiero 18 lipca, proszę wziąc to pod uwagę.

  Comment by uczestnik — 24 czerwca 2010 @ 23:12

 2. Weźmiemy to pod uwagę 😉

  Comment by MAMA — 25 czerwca 2010 @ 11:15

 3. Bardzo dziękuję moze w imieniu wielu osob.
  Szkoda by było zeby ewentualna taka super nagroda przepadła w związku z przedłuzeniem konkursu i jeszcze wybrana przez tak zacną komisję.
  Na razie się bawię,a wyniki pewnie dopiero poznam 19 lipca.
  pozdrawiam

  Comment by uczestnik — 25 czerwca 2010 @ 14:40

 4. A ja mam inne spostrzezenie-na stronie głównej ebobaska jest wzmianka o przedłużeniu konkursu-i fota Majdana-ależ on przystojny…:):)

  Comment by maria1980 — 25 czerwca 2010 @ 21:36

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment