eBobas.pl w akcji – nowy konkurs fotograficzny

Filed under: Konkursy — MAMA @ 14:27
środa Lip 7, 2010

Nie wiem, czy uda mi się namówić moje dziecko na wyjściową rowerkową sesję fotograficzną – nauczył się jeździć, ale uprawia ten sport wyłącznie w domu. Spróbuję więc złapać jakieś inne ujęcie – może po prostu bieg (z przeszkodami lub bez), wspinaczka po drabinkach, indywidualny drybling z piłką. Wszystko w wakacyjnym klimacie konkursu „eBobas.pl w akcji”.

Czasami marzę, żeby synek się zatrzymał na dłuższą chwilę – zajął się kolorowanką, albo ciastoliną. Gdzie tam – nawet budowanie konstrukcji z klocków może (jak się okazuje) odbywać się w ciągłym ruchu. – Ciesz się, masz zdrowe, aktywne dziecko – mówi koleżanka, doświadczona mama. Pewnie, że się cieszę, gdy patrzę na mój osobisty wulkan energii.

Jestem pewna, że wasze dzieci są takie same. Cały czas w ruchu (jak perpetuum mobile, z krótką przerwą na sen). Zgłoście do naszego konkursu zdjęcie tych czynnych wulkanów energetycznych. Wakacje to dobra pora – można biegać, skakać, grać w piłkę, jeździć na rowerze, pluskać się w basenie od świtu do późnego wieczora.

Zapraszamy do zabawy!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment