Rok przedszkolny i szkolny rozpoczęty na dobre!

Filed under: Bez kategorii — Tagi: , , , — MAMA @ 13:23
czwartek Wrz 2, 2010

Wczoraj mocno ściskaliśmy kciuki za wszystkich przedszkolaków i uczniów, którzy rozpoczęli swoją przygodę z edukacją. No i za ich rodziców – w końcu gdy dziecko idzie do przedszkola i szkoły, rodzic też tam wraca, choć już w innej roli.

Na przykład w roli sponsora – ceny wyprawek szkolnych przyprawiają o zawrót głowy. Nieco taniej wypada wyprawienie dziecka do przedszkola (ale tylko pozornie, dochodzą przecież niemałe wydatki ponoszone co miesiąc, nawet jeśli maluch uczęszcza do publicznej placówki).

O tym, że kupując przybory, podręczniki, pomoce i stroje szkolne w Internecie można sporo zaoszczędzić, wiadomo nie od dziś. Ale że można kupić dziecku „odjazdowe” przedmioty, nie wydając wcale swoich pieniędzy, dowiedzieliśmy się całkiem niedawno! Kilka tygodni temu portal eBobas.pl został zaproszony do jurorowania w konkursie „Back to school” zorganizowanym przez ebay.pl.

Konkurs, w dużym skrócie, polegał na tym, że trzy mamy-blogerki (z różnych platform blogowych), otrzymały po 200 euro na szkolne zakupy na ebay.pl. Wszystkie miały kupić za te pieniądze siedem konkretnych przedmiotów. A raczej nie kupić – tylko złapać najbardziej korzystną okazję, znaleźć najfajniejsze, najmodniejsze, najbardziej cool i trendy: plecak, bluzę, buty, dżinsy, kalkulator, zegarek oraz mp4 – oczywiście za jak najmniejsze pieniądze.

Zakupy zwycięskiej mamy-blogerki w konkursie "Back to school"

Fot. ebay.pl

Zakupy oceniali jurorzy z portali eBobas.pl, we-dwoje.pl oraz ebay.pl, na każdą z blogerek (a raczej na jej zakupy) mogli głosować również użytkownicy Facebooka. Ostatecznie, głosami „ludu”, zwyciężyła pani Monika z Warszawy, mama drugoklasisty Patryka. W nagrodę otrzymała 300 euro na zakupy (również na ebay.pl). Dodatkowo wywalczyła dla szkoły, w której uczy się syn 500 euro na zakup sprzętu (drukarka, skaner etc.) – na ebay.pl

Nagrodą pocieszenia dla pozostałych dwóch blogerek są dokonane wyprawkowe zakupy, więc też mogą być zadowolone z udziału w zabawie. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom konkursu „Back to school”, zwłaszcza pani Monice!


2 komentarze »

  1. A ja dziękuję wszystkim za głosy i trzymanie kciuków a Organizatorom, za możność uczestniczenia w tak rewelacyjnym konkursie. Przy trójce dzieci to trafiło się nam jak ślepej kurze ziarno…..pozdrawiamy

    Comment by misimip — 2 września 2010 @ 16:39

  2. a moznaby tak dolaczyc linki do tych kupionych przedmiotow? ciekawi mnie ten pierwszy z zoltym tlem oraz bluza. moze sam kupie dla swojej pociechy…

    Comment by mefisto — 6 września 2010 @ 15:40

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment