Wrześniowa nagroda za bloga

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 13:39
wtorek Wrz 14, 2010

Fot. Dorota74

Czasem słońce, czasem deszcz. Kiedy nad człowiekiem długo wiszą czarne chmury, cieszy nawet najmniejszy promyk słońca. Tak jest z pogodą, tak jest i z życiowymi problemami. Można się o tym przekonać, czytając bloga użytkowniczki Dorota74, którego redakcja portalu eBobas.pl nagrodziła w „Nieustającym konkursie blogowym”.

Doceniliśmy dobry, starannie prowadzony blog, z wieloma wpisami – ale przede wszystkim pogodę ducha Doroty74, która stara się nie poddawać czarnym chmurom. I potrafi wypatrzyć ten promyk słońca. A kiedy leje deszcz, chowa się pod parasol rozpinany przez koleżanki z eBobasowego forum. Cieszymy się, że na portalu tworzą się takie społeczności. Że eBobas.pl jest miejscem spotkań ludzi sobie życzliwych, którzy potrafią zrozumieć drugiego człowieka, a gdy trzeba – pomóc mu.

Zachęcamy wszystkich, którzy odwiedzają eBobas.pl by poszukali swojego miejsca i swojej grupy znajomych wśród naszych użytkowników. Można zyskać więcej niż znajomych z internetu – można spotkać prawdziwych przyjaciół.


4 komentarze »

 1. Boże,dziękuję! Kolejne słoneczko się do mnie uśmiechnęło!

  Comment by dorota — 14 września 2010 @ 13:57

 2. Cieszę się, że doceniono naszą forumowa koleżankę. A Dorotce serdecznie gratuluję. Trzymaj się kochana!

  Comment by Alison — 14 września 2010 @ 20:17

 3. Dorotko ogromniaste gratulacje!!!!!!!!

  Comment by laska — 15 września 2010 @ 21:24

 4. dzięki dziewczyny!

  Comment by dorota — 17 września 2010 @ 17:29

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment