Konkurs na najlepsze Książeczki Zdrowia Dziecka

Filed under: Konkursy — Tagi: , — MAMA @ 12:40
poniedziałek Wrz 27, 2010

eBobasowy pendrive może być twój!

Fot. eBobas.pl

Takiego smoczka chciałoby mieć nie tylko dziecko…

Jakiś czas temu obiecaliśmy eBobasowe pendrive’y dla tych, którzy do końca sierpnia przyłożą się do prowadzenia Pamiętnika w Książeczce Zdrowia Dziecka. Niestety, z tamtego konkursu możemy przyznać tylko dwie nagrody, bo tylko tylu użytkowników spełniło kryteria postawione w regulaminie. Przeczytaj, kto wygrał pendrive’a w konkursie „Pamiętnik w Książeczce Zdrowia Dziecka”.

Dlatego szybko ogłaszamy kolejny konkurs, w którym rozdamy aż trzydzieści takich smoczków! Nagrodzimy dwadzieścia nowych (założonych od 27 września) Książeczek z największą liczbą wpisów (we wszystkich sekcjach KZD). Dziesięć smoczków przyzna redakcja, wybierając zwycięzców spośród Książeczek założonych przed ogłoszeniem Konkursu. O szczegółach piszemy na portalu.

Konkurs "Najlepsze Książeczki Zdrowia Dziecka na eBobas.pl"

Nie ogłaszamy terminu zakończenia konkursu, bo on zależy od naszych użytkowników. Dziś mamy na eBobas.pl 1185 Książeczek Zdrowia Dziecka. Konkurs zakończy się w momencie, gdy na portalu pojawi się Książeczka numer 1500. Powiadomimy was o tym, i w regulaminowym czasie opublikujemy listę zwycięzców.

Zachęcamy do zakładania Książeczek i do ich starannego i kreatywnego prowadzenia. To nie tylko dobra zabawa, ale i możliwość udokumentowania zdrowia i rozwoju waszych bobasów!


1 komentarz »

  1. Szanowna Redakcjo
    Od dnia ogłoszenia wyników konkursu Pamiętnik w Książeczce Zdrowia i informacji o nagrodach dla tych, którzy do końca sierpnia będą prowadzili pamiętnik-(był to chyba 11czerwca) w Pamiętniku mojego dziecka pojawiło się 30 wpisów. Chyba, że chodzi o to,iż niekiedy uzupełniam Pamiętnik z opóźnieniem. Byłabym wdzięczna za wyjaśnienia. Pozdrawiam

    Comment by b176210671 — 30 września 2010 @ 15:53

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment