Jest nas już 15 tysięcy!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 15:05
sobota Paź 9, 2010

15 tysięcy użytkowników na eBobas.pl

Rośnie nasza eBobasowa społeczność! Jest nas już piętnaście tysięcy, kolejny powód do świętowania. Cieszymy się z każdego użytkownika, który zakłada konto na portalu i zaczyna aktywnie korzystać z możliwości, jakie daje ebobas.pl Każdemu życzymy wielu smoczków pod awatarkiem a przede wszystkim – wielu bliskich znajomości i przyjaźni, nawiązanych dzięki portalowi. Dla tych, którzy trafili w moment przekraczania kolejnej magicznej liczby użytkowników mamy niespodziankę: ebobasowy pendrive na powitanie.

Otrzymają go użytkownicy:

Anuula (14998), Beata7614 (14999), DudusioVa (15000) i użytkownicy, którzy zarejestrowali się jako 15001 (karolaas) i 15002 (mmadzia22).

Jest jeszcze jedna okazja do świętowania! Rok temu na portalu pojawiły się blogi użytkowników. Od tamtego czasu trwa „Nieustający konkurs blogowy”, w którym co miesiąc redakcja nagradza najlepsze wpisy na waszych blogach. W październiku nie będzie jednak jednej, zwyczajowej nagrody. Wyróżnimy natomiast dziesięć najlepszych blogerek, które przez ten rok zbudowały sobie solidną markę na naszym portalu. Do każdej z nich powędruje firmowy eBobasowy pendrive.

Pięć nagród otrzymują blogi z największą liczbą wpisów, w których ilość idzie zresztą w parze z jakością (o czym świadczą certyfikaty „Nieustającego konkursu blogowego” z poprzednich miesięcy)

Maria1980   – absolutna rekordzistka pod względem liczby wpisów (183). Na blogu można znaleźć zarówno wpisy z dwóch Książeczek Zdrowia Dziecka, jak i ciekawe refleksje i notki z życia mamy dwóch córek. Polecamy lekturę!

Diogeneska  – mamy nadzieję, że po ostatnim ze 149 wpisów, w którym mama Antosi napisała o zwolnieniu z pracy mimo urlopu macierzyńskiego pojawi się wkrótce jakaś optymistyczna notka. Czekamy na to i ściskamy kciuki!

sylvia1pl  – o Mikołaju z bloga wiemy prawie wszystko, dzięki aktywnemu korzystaniu z opcji eksportu wpisów z Książeczki Zdrowia Dziecka. Brawo!

Agatka2012  – w każdym wpisie dużo ciepła, radości z podwójnego macierzyństwa (podwójnego, bo pod sercem mamy rośnie chłopczyk, gratulujemy!). Lubimy ten blog, zdecydowanie!

Iwa643 – 88 notek, piąte miejsce pod względem liczby wpisów. Tyle, że ostatni ma datę grudniową. Szkoda, bo niektóre notki były naprawdę fajne. Pendrive’a jednak przyznajemy, zachęcamy do powrotu do blogowania!

eBobasowe pendrive'y

 

Pięć nagród redakcja przyznała blogerkom z pokaźnym blogowym dorobkiem, nie patrząc już jednak na liczbę wpisów. Nagrodziliśmy użytkowniczki:

 b176210671 – pięknie pisany blog o zwyczajnych, ważnych, najważniejszych sprawach

 ola1982 – notki czasem wesołe, czasem smutne, bardzo wzruszające i osobiste. Czytamy i nagradzamy! Prosimy o jeszcze!

oskardmowski – coś ostatnio mniej wpisów… Ale to pewnie dlatego, że zaczął się rok akademicki i młoda mama (a także świeżo upieczona studentka) ma mnóstwo zajęć. O blogu Oskarka jednak zapomnieć nie pozwolimy.

Alison – nie możemy pominąć pełnego miłości, ślicznie pisanego bloga o mamusi i Wiktorii.

Herbaciana – jeśli ktoś chce się pośmiać, popłakać, wzruszyć i pomyśleć, że w życiu naprawdę wszystko może się zdarzyć w bardzo krótkim czasie, powinien koniecznie przeczytać tego bloga. Dającego nadzieję i optymizm, na przekór wszystkiemu.

Gratulujemy nagrodzonym blogerkom! Wszystkim przypominamy, że już w listopadzie kolejna edycja „Nieustającego konkursu blogowego” w której szansę ma każdy, nawet początkujący bloger na eBobas.pl! Redakcja ocenia jakość pojedynczych wpisów. A na laureata czeka nie tylko nagroda, ale i wyróżnienie – publikacja wpisu na głównej stronie portalu!


11 komentarzy »

 1. Dziękuję :*

  Comment by herbaciana — 9 października 2010 @ 15:34

 2. Serdecznie dziękuję. Właśnie przygotowuję się do zrobienia kolejnego wpisu-pewnie jednego z najważniejszych w moim życiu. Pozdrawiam

  Comment by b176210671 — 9 października 2010 @ 18:08

 3. Gratuluję wszystkim,zwłaszcza Alison,Herbacianej,Maria1980 i b176210671;Ale wszystkie zasługujecie!

  Comment by dorota — 9 października 2010 @ 18:14

 4. Jestem naprawdę zaskoczona! Dziękuję bardzo 🙂

  Comment by Agatka2012 — 9 października 2010 @ 18:21

 5. Gratuluje serdecznie wszystkim wyróżnionym Koleżankom. Szkoda, że tylko panie 😉
  Dziękuję za ciepłe słowa pod adresem mojego bloga.

  A e-bobasowi gratuluję tylu użytkowników (głównie użytkowniczek), to naprawdę imponujący wynik. I oczywiście życzę kolejnych kilku „piętnastek”.

  Comment by Aliosn — 9 października 2010 @ 19:20

 6. Alison – też żałujemy że nie mogliśmy nagrodzić blogera ;))

  Gratuluję wszystkim raz jeszcze, w poniedziałek wyślemy formularze, pendrive’y już czekają w redakcji 😉

  Comment by MAMA — 9 października 2010 @ 20:30

 7. Bardzo dziękuję:)
  smoczkowy pendrive jest piękniusi:)
  I gratuluje takiej sporej ilości użytkowników!!!:)

  Comment by maria1980 — 10 października 2010 @ 8:14

 8. No nie wierzę 🙂 Ale się ucieszyłam 🙂 Fakt, zaniedbałam trochę pisanie ale moja Malutka ostatnio strasznie absorbuje mój czas.. niemniej jednak dajecie porządnego ‚kopa’ i motywację żeby znowu wziąć się w garść i przysiąść do opisywania codziennych doświadczeń i zmagań z życiem 🙂 Dziękuję bardzo.

  Comment by Comment — 11 października 2010 @ 11:30

 9. Oczywiście poprzedni wpis był mój 🙂

  Comment by ola1982 — 11 października 2010 @ 11:31

 10. GRATULUJĘ WSZYSTKIM NAGRODZONYM:)

  Comment by laska — 11 października 2010 @ 15:24

 11. Witam. Nagroda dotarła. Serdecznie dziękuję. Wiktoria pendriva wzięła do reki i gotowa iść z nim spać 😉
  Jeszcze raz dziękuje.

  Comment by Alison — 21 października 2010 @ 22:23

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment