ABC jesiennych zabaw. Nowy konkurs z super nagrodami!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 11:12
wtorek Lis 2, 2010

Hulajnoga Mini Micro, Odkurzacz Pyłek, Supermarket, zestaw Play Doh Cukiernia – to tylko część nagród, które czekają na zwycięzców nowego konkursu fotograficznego „ABC jesiennych zabaw”. Twoje dziecko może otrzymać jedną ze wspaniałych zabawek, jeśli zgłosisz zdjęcie (lub zdjęcia) i zmobilizujesz rodzinę i znajomych do głosowania. Fundatorem nagród (jest ich aż 21!)  jest sklep abcdziecko.pl

Konkurs wystartował w piątek, a już na portalu mamy kilkaset fotek, bardzo różnych. Temat – jesienne zabawy – jest najwyraźniej bardzo inspirujący! Królują zdjęcia spacerowe (i dobrze, pogoda tej jesieni, łącznie z ostatnim weekendem października) była wprost wymarzona na zabawy w liściach, zbieranie kasztanów, czy jazdę na rowerze. Ale całkiem sporo jest też fotek domowych, jak to jesienią. Zachęcamy do zgłaszania zdjęć – konkurs potrwa jeszcze cały miesiąc!

Tym, którzy w konkursie na eBobas.pl biorą udział po raz pierwszy przypominamy o dwóch sprawach. Po pierwsze, w podziale nagród uczestniczą tylko ci użytkownicy, którzy w swoim profilu mają dodane dziecko – widoczne na zdjęciu. Dotyczy to zarówno nagród z głosowania, jak i tych które przyznaje jury! Nie wiesz, jak uzupełnić profil? Zapoznaj się z zakładką POMOC.

Po drugie – na eBobas.pl nie tolerujemy spamu – w komentarzach pod zdjęciami konkursowymi pojawiają się linki do konkursów odbywających się poza naszym portalem. Będziemy je usuwać, a w przypadku uporczywego łamania regulaminu administracja może zablokować konto użytkownika, i oczywiście – usunąć jego zdjęcie z konkursu. Również przesyłanie prywatnych wiadomości do użytkowników, którzy nie są znajomymi jest traktowane jako spam.


3 komentarze »

 1. (…),,Również przesyłanie prywatnych wiadomości do użytkowników, którzy nie są znajomymi jest traktowane jako spam”
  w jaki sposób mam zgłosić właśnie taki spam?
  z góry dziekuje za odpowiedz

  Comment by diogeneska — 3 listopada 2010 @ 11:35

 2. Nagrody naprawdę świetne, tylko czy uczciwość zwycięży?
  Życzę tego wszystkim uczciwie bawiącym się mamusią i ich pociechą rzecz jasna 😀

  Comment by Agatka2012 — 3 listopada 2010 @ 16:44

 3. wystarczy przesłać na PW do MAMA lub któregoś z moderatorów informację o spamie – z nickiem osoby spamującej. Pozdrawiam 😉

  Comment by MAMA — 3 listopada 2010 @ 22:34

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment