„ABC jesiennych zabaw”: komunikat komisji konkursowej

Filed under: Komunikaty — Tagi: , , — MAMA @ 12:14
piątek Lis 26, 2010

Zgodnie z zapowiedzią, Komisja Konkursowa po raz drugi przeanalizowała przebieg głosowania w konkursie fotograficznym „ABC jesiennych zabaw”. Do zakończenia konkursu pozostało jeszcze kilka dni, zależy nam, żeby na tej „ostatniej prostej” wszystko odbywało się zgodnie z regułami fair play. Mamy nadzieję, że tak będzie – oczywiście, sprawdzimy to ostatni raz przed ogłoszeniem ostatecznego werdyktu.

A co wynika z dzisiejszej analizy przebiegu głosowania?

Komisja Konkursowa postanowiła, opierając się na zapisach regulaminu konkursu, odjąć punkty trzem zdjęciom, w przypadku których częstotliwość prób łamania regulaminu oraz okoliczności, w jakich dochodziło do tych prób, nie budzą wątpliwości, iż były to działania celowe.

Punkty tracą zdjęcia użytkowników

ankad21

karolka1401

madzia1978

– każde w liczbie udokumentowanych prób łamania regulaminu (stan na 26 listopada 2010 roku).


3 komentarze »

 1. Tylko siąść i zapłakać….

  Comment by maria1980 — 26 listopada 2010 @ 14:39

 2. Ja rozumiem wszystko. Czasami kod się nie wpisze i próbuje się ponownie, czasami chwilkę za wcześnie chcemy zagłosować ale żeby już celowo próbować oszukiwać to nie pojmuję. I niby po co? Dla zabawki? Czy po to by się wstydu najeść, tak jak teraz?
  Życzę wszystkim udanej i uczciwej zabawy.

  Comment by Alison — 27 listopada 2010 @ 8:40

 3. @Alison – dlatego Komisja Konkursowa przyjmuje niewielki limit prób łamania regulaminu jako dopuszczalny, ze względu na te pomyłki. Zresztą my każdą taką próbę mamy rozpisaną w szczegółach i widzimy, czy to incydent, czy podejmowane cyklicznie próby łamania zasad.

  Comment by MAMA — 29 listopada 2010 @ 14:55

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment