Dlaczego warto dołączyć do społeczności eBobas.pl?

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 13:13
wtorek Lis 30, 2010

Zima za oknem, śnieg i mróz, a nam w redakcji ciepło się zrobiło na sercu po lekturze konkursowego wątku „Dlaczego warto dołączyć do społeczności eBobas.pl”. Tyle miłych słów i pochwał pod adresem portalu, który jest naszym wypieszczonym eBobasem! A wiadomo, że każdy rodzic lubi pochwały pod adresem swojego dziecka 😉

Ale eBobas to również dziecko użytkowników, którzy logują się na portalu i współtworzą jego treść – przez zdjęcia, wpisy na forum, blogowanie, filmy, prowadzenie Książeczki Zdrowia Dziecka, dodawanie ogłoszeń na Bazarku. Możliwości jest coraz więcej – i zapewne pojawią się nowe. Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami dbają, by eBobas rósł i był coraz ciekawszy, ładniejszy i przyjazny.

Czas na rozstrzygnięcie konkursu: jury redakcyjne przyznało trzy równorzędne nagrody za uzasadnienia, dlaczego warto dołączyć do społeczności eBobas.pl. Powędrują one do użytkowniczek:

jowita – cieszy nas ocena, że eBobas.pl jest portalem mamy „nowoczesnej, pięknej, pewnej siebie i zaradnej”. Mamy nadzieję, że w społeczności, która tworzy się na portalu każda mama ma szansę taką się stać, jeśli któregoś z przymiotów jej jeszcze brakuje 😉  No i spodobało się nam w uzasadnieniu jeszcze to zdanie: „jeszcze jednym powodem mojego ,,bycia” tutaj jest…em JA!!!!!”

maria1980 – warto tu być, bo to jest najbardziej rodzicielski portal na świecie. I kropka.

methus – za wcielenie w życie naszej głównej myśli przewodniej. Chcieliśmy dać rodzicom platformę, która pozwoli dzielić się radością z posiadania dziecka (a wcześniej – z ciąży), z rodziną, przyjaciółmi. Tak narodził się pomysł Książeczki Zdrowia Dziecka, po to stworzyliśmy platformę blogową, dlatego rozszerzamy galerie użytkowników: „Moja rodzina mieszka 400 km ode mnie, a np. moja mama czytając tego bloga, może być o krok bliżej do mnie i swojego wnuka. Może odczytać to, co obecnie się dzieje i to , co będzie się działo jeszcze przez długi czas”.

Gratulujemy nagrodzonym, wszystkim którzy się wpisali – dziękujemy z całego eBobasowego serducha!


5 komentarzy »

 1. ślicznie dziękuję:***

  Comment by maria1980 — 30 listopada 2010 @ 13:33

 2. Gratulacje!!!

  Comment by Alison — 30 listopada 2010 @ 18:28

 3. Gratulacje dla wygranych!

  Comment by dorota74 — 1 grudnia 2010 @ 10:13

 4. Gratulacje!! 🙂

  Comment by ola1982 — 2 grudnia 2010 @ 23:08

 5. Ja również dziękuję i gratuluję pozostałym dwóm mamom 🙂

  Comment by methus — 7 grudnia 2010 @ 13:08

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment