Gratulacje za Mruczysława! Tworzymy Wabiennik!

Filed under: Dyskusje — Tagi: , , , — MAMA @ 12:56
poniedziałek Gru 13, 2010

My tu skupiamy się na eBobasowych sprawach, a jedna z naszych blogerek, którą zresztą czyta cała redakcja, zdobyła nagrodę w konkursie na Facebooku, ogłoszonym niedawno przez Radio Bajka. Kot Radia Bajka będzie nosił imię nadane przez b176210671 – piękne, dumne kocie imię MRUCZYSŁAW!

Nasza blogerka na blogu opisuje genezę pomysłu z imieniem Mruczysław – zachęcamy do lektury, bo historia jest ciekawa. A nas cała sprawa zainspirowała do pomysłu wspólnego tworzenia pupilowego imiennika, czyli WABIENNIKA. Użytkowników, którzy mają i kochają swoje domowe zwierzaki zachęcamy do dodawania wpisów na specjalnie stworzonym wątku forumowym „Wabiennik naszych ulubieńców”. Co powinien zawierać wpis? Imię zwierzęcia, płeć, rodzaj (piesek, kot, rybka etc.) krótka charakterystyka. Zdjęcie pupila mile widziane.

Zdjęcie zgłoszone w konkursie ABC jesiennych zabaw przez Paula12051986

Mamy nadzieję, że pomysł się wam spodoba, zwłaszcza że nadchodzi 24 grudnia, a w wigilijny wieczór zwierzęta mówią ludzkim głosem! – Dlaczego jeszcze nie pochwaliłaś się moim imieniem w eBobasowym Wabienniku? – może zapytać ulubiony czworonóg. I co wtedy odpowiesz?


1 komentarz »

  1. Serdecznie dziękuję za pochwały i taką formę wyróżnienia. Jeszcze moment a stanę się sławna:),a ja skromna jestem z natury.Pomysł Wabiennika bardzo mi się podoba. Na pewno wstawimy jakieś imię, chociaż obecnie nie posiadamy w domu zwierzątka.Gabi chce rybki na urodziny. Jest więc o czym myśleć.Cieszę się, że mnie zauważyliście i czytacie moje wpisy-mój blog jest jedną z tych rzeczy, które kocham. Będę go prowadzić najlepiej jak potrafię dla mnie samej, dla innych Mam i dla Was także. Pozdrawiam:)

    Comment by b176210671 — 13 grudnia 2010 @ 14:36

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment