Grudniowa nagroda blogowa dla młodej mamusi

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 14:27
czwartek Gru 16, 2010

Mimo przedświątecznego zabiegania, przygotowań, kupowania prezentów i strojenia choinek redakcja eBobas.pl nie zapomniała o nieustającym konkursie blogowym. Nie ma takiej opcji, jak mawia trzyletni synek jednej z eBobasowych mam. W tym miesiącu wyłuskaliśmy z kilku dobrych – nowych!!! – blogów taki, który przypomniał nam o początkach macierzyństwa. Niełatwych dniach, tygodniach i miesiącach które – jak zauważa autorka nagrodzonego bloga, Leonka, są jednocześnie najlepszymi chwilami w życiu kobiety. No, przynajmniej takimi chcemy je pamiętać.

Zapraszamy do lektury bloga o wczesnych pobudkach, utarczkach z partnerem zupełnie o nic bladym świtem, tęsknocie za życiem towarzyskim – albo raczej za tym, żeby mieć do kogo otworzyć twarz w ciągu dnia. Czyli – o życiu mamy kilkutygodniowej córeczki, zwanej pieszczotliwie Taszką. Bloga nagradzamy certyfikatem i eBobasowym pendrive’m.

Jednego nam brakuje w tym fajnym, prawdziwym blogu – zdjęć! Ale liczymy, że laureatka „Nieustającego konkursu blogowego” się poprawi i pokaże zdjęcie (albo lepiej zdjęcia) córeczki. Zapraszamy do wgrywania fotek do eBobasowej galerii – można je potem łatwo wkleić na bloga. A ponieważ nie mogliśmy tutaj przedstawić Taszki, wklejamy zdjęcie zupełnie innej małej dziewczynki – prawda, że malutka wygląda na aniołka? Bo śpi, hahaha! Czego życzymy mamie Nataszki, oczywiście.

Maluszek w dom, chaos w dom. Przynajmniej na początku

Fot. iStockphoto


2 komentarze »

  1. Gratulacje.Mój osobiście ulubiony to 🙂
    Na kanapie siedzi leń;-(((

    Comment by maria1980 — 17 grudnia 2010 @ 7:34

  2. Kasiu serdecznie Ci gratuluję nagrody za bloga. Mi też brakuje zdjęć niuni:)

    Comment by b176210671 — 17 grudnia 2010 @ 10:31

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment