Styczniowa nagroda za bloga przyznana

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , , — MAMA @ 10:55
poniedziałek Sty 17, 2011

Jakoś ostatnio mamy szczęście do młodych mamuś – dobrze zapowiadających się blogerek. Nagrodę za styczeń przyznajemy mamie uroczego, dwumiesięcznego Mateuszka.

fot. ghaia
fot. ghaia

Prawda, że słodkie dziecko? Ghaia, jego mama, niedawno zaczęła przygodę z blogowaniem na eBobas.pl, ale każdy z dotychczasowych wpisów zasługuje na nagrodę. Nam spodobał się zwłaszcza ten dedykowany naszej służbie zdrowia: Chodź, popłaczemy sobie razem – pewnie dlatego, że też nie raz i nie dwa mieliśmy ochotę zapłakać po wizycie (z dzieckiem lub bez) w placówce służby zdrowia. Temat rzeka!

Mamy nadzieję, że Ghaia nie spocznie na eBobasowych laurach i bloga będzie prowadzić równie fajnie, jak do tej pory. A my nie będziemy ustawać ani w czytaniu „starych” blogerek, ani w tropieniu nowych talentów. Nieustający konkurs blogowy trwa!
Swoją drogą, czy pamiętacie że jeszcze tylko do czwartku można oddać głos z konkursie „Blog Roku 2010”? Startuje w nim pięć eBobasowych blogerek! Kto nie głosował, niech chwyta za telefon i wysyła SMS! Dochód z tych smsów ogrganizator konkursu przeznacza na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych dzieci. Koszt niewielki – 1,23 brutto!

3 komentarze »

 1. Ghaia gratulacje! Trudno-służba zdrowia pozostanie już chyba gorzka na zawsze, ale za to Mateuszek słodki, cieszy oczy i serducho. Zdrówka dla niego:)

  Comment by b176210671 — 17 stycznia 2011 @ 15:27

 2. Gratulacje! Synek taki malusi i przesłodki..

  Comment by dorota74 — 19 stycznia 2011 @ 12:17

 3. No ja naszczeście mam te szczeście ze połowa rodziny jest w służbie Zdrowia i nasza opieka a zwłaszcza mojej córeczki jest idealna 🙂

  ALe jak to powiem bez znajomosci to niedługo kupy sie nie da zrobic :((( przykre

  Comment by Elzbieta — 19 stycznia 2011 @ 22:48

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment