Konkurs „Blog Roku 2010”: kilka słów podsumowania

Filed under: Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 13:48
czwartek Sty 20, 2011

W południe zakończył się drugi etap konkursu „Blog Roku 2010”. Do kolejnego etapu w kategorii „Ja i moje życie” przeszło dziesięć blogów z największą liczbą głosów – w tej dziesiątce nie znalazł się żaden z eBobasowych blogów. Ale my i tak jesteśmy dumni z naszych blogerek! To przecież pierwszy start w konkursie, w dodatku – w oblężonej kategorii blogowej, gdzie konkurencja jest nie tylko liczna, ale bardzo silna.

Wśród dziesięciu blogów, które zebrały największą liczbę głosów większość to historie dzieci, zmagających się z ciężkimi, nieuleczalnymi chorobami. Blogi dobrze, ciekawie pisane – to jasne. Z jasno określonym celem, jakim jest zwiększenie zainteresowania dzieckiem, poruszenie jak największej liczby osób i zmobilizowanie ich do wsparcia finansowego – choćby w postaci przekazania 1 procenta podatku. Bo bez tych pieniędzy szanse ciężko chorego dziecka na rehabilitację, a czasem wręcz na życie – dramatycznie maleją.

Tym bardziej cieszymy się, że blog b176210671 zebrał aż trzy kuleczki i zaszedł naprawdę wysoko w II etapie konkursu. Dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na blog Beaty i pozostałych naszych blogerek: marii180, doroty74, diogeneski i oli1982. Dziewczyny – jeszcze raz: jesteśmy z was dumni!

A w przyszłym roku, mamy nadzieję, spotkamy się znów w liczniejszym jeszcze gronie w konkursie „Blog Roku 2011”.


2 komentarze »

  1. Przecież tu nie tylko chodzi o „wygraną”. Dziewczyny wyszły na świat ze swoimi blogami! Nie tylko mają dobre blogi, ale też są odważne!

    Comment by toja51 — 20 stycznia 2011 @ 14:36

  2. Cieszę się niezmiernie, że mój blog zaszedł tak daleko. Wiem, że także na mnie głosowaliście-tym serdeczniej dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. To nic, że się nie udało, to i tak duży zaszczyt dla mnie.W następnym roku na pewno także spróbuję. Jeszcze raz dziękuję:)

    Comment by b176210671 — 20 stycznia 2011 @ 17:26

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment