Jak oprawić zdjęcie w eBobasową ramkę?

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , , — MAMA @ 11:44
piątek Lut 11, 2011

Walentynkowe całusy

Ogłosiliśmy właśnie konkurs fotograficzny z okazji Walentynek z fajnymi nagrodami – zestawami kosmetyków Pharmaceris. Ale eBobas.pl też chce dostać prezent na Walentynki – wyjątkową galerię konkursową.

Dlatego prosimy, żeby do konkursu „Walentynkowe całusy” zgłaszać zdjęcia oprawione w ramki. Mamy dla Was przygotowane specjalne ramki walentynkowe, można również wybrać któryś z e-scrapków i w prosty sposób oprawić zdjęcie. A jeśli ktoś umie sam przygotować ramkę dla swojego zdjęcia – niech to zrobi. Ramka zdecydowanie powinna mieć charakter walentynkowy.

O ile samodzielne przygotowanie ramki wymaga czasu, umiejętności – i talentu, o tyle oprawienie zdjęcia w eBobasową ramkę zajmuje pół minuty, a kolejne 15 sekund trwa zgłoszenie go do konkursu z ciekawym, walentynkowym podpisem. Jak to zrobić, krok po kroku?

1. Wybierz zdjęcie (do konkursu możesz zgłosić ich pięć). Zdjęcie nie może mieć więcej niż 2MB

2. Zaloguj się na eBobas.pl i kliknij w „moje kartki” (górna belka profilowa)

3. Naciśnij opcję „Stwórz nową ekartkę”

4. Na prawej kolumnie pojawią się opcje do wyboru: wybierz walentynki lub escrapki naszych rodziców. Postępuj zgodnie z instrukcjami – wgraj zdjęcie, wyskaluj je, by pasowało do ramki: możesz zdjęcie przesuwać, obracać, dodać własny napis etc.). Gdy kartka będzie spełniać twoje oczekiwania naciśnij „Gotowe”

Kartka na konkurs "Walentynkowe całusy"

5. Masz gotową eBobasową walentynkę. Możesz ją oczywiście wysłać do znajomych, ale najpierw zapisz ją na dysku komputera. A następnie to zapisane, oprawione zdjęcie zgłoś do galerii konkursu „Walentynkowe całusy”

Zapewniam, że więcej czasu zabrało przeczytanie tej instrukcji niż faktycznie trwa cała zabawa.

Mamy nadzieję, że eBobas.pl dostanie swój wymarzony walentynkowy prezent. A jeśli ktoś nie oprawi zdjęcia? Cóż, znajdzie się ono w galerii konkursowej, ale nie będzie brane pod uwagę przy podziale nagród – zarówno tych przypadających z głosowania, jak i redakcyjnych.


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment