Przyznaliśmy nagrodę blogerce lutego!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , , — MAMA @ 14:39
wtorek Lut 15, 2011

Fot. Aster

Fot. Aster

Życie bywa okrutne – trudno odmówić racji użytkowniczce Aster czytając na razie  jedyny, ale niezwykle poruszający wpis na jej blogu, czyli Historię Jaromira.

Nie mogliśmy nie dostrzec tego wpisu. Historia życia, które musiało zakończyć się przedwcześnie z powodu wrodzonej, nieuleczalnej wady serca. Aster pisze o peregrynacji od lekarza do lekarza w poszukiwaniu nadziei, której ostatecznie nikt jej dać nie mógł. Ale każdy, kto przeczyta wpis czuje, że matka spotkała na tej najtrudniejszej chyba drodze i dobrych specjalistów, i dobrych ludzi.

„Jaromir przyszedł na świat 09.06.2009 r. o godz.13-tej, ważył 470 g . Długo go opłakiwaliśmy. Mówi się, że po takich aniołkach nie nosi się żałoby, ale ja nie wyobrażałam sobie siebie w żadnych innych kolorach poza czernią” – napisała Aster. Życie bywa jednak nie tylko okrutne, ale i piękne. Z eBobasowego avatarka spogląda Aster w różowym sweterku, z małym zawiniątkiem na rękach. To Lea, młodsza siostra Jaromira. „Codziennie się za niego modlę” – kończy swój wpis Aster.

Pamięć nie przekreśla jednak radości życia, której z całego serca życzymy naszej użytkowniczce.


2 komentarze »

  1. Gratuluję.Ja też uważnie czytałam ten wpis,wzruszyłam się i uważam za ciekawy.Nie sposób go nie dostrzec.

    Comment by dorota74 — 15 lutego 2011 @ 18:54

  2. Ja właśnie płaczę,chyba tak wzruszającego wpisu nie czytałam jeszcze…
    nic dziwnego,że wpis wyróżniony!!!

    Comment by maria1980 — 15 lutego 2011 @ 20:35

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment