Konkurs rysunkowy: nowe zasady podziału nagród

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , , , — MAMA @ 11:24
wtorek Mar 1, 2011

Ręką dziecka malowane 2

Druga edycja „Nieustającego konkursu rysunkowego” trwa od kilku dni. I już w czołówce najwyżej ocenionych zdjęć znalazły się rysunki tych samych użytkowników, którzy zwyciężyli w pierwszej edycji. Zwróciliśmy na to uwagę, dotarły do nas również głosy użytkowników, którzy obawiali się, że dopóki trwać będzie konkurs, wygrywać – dzięki „klikaniu” będą ci sami, znani już laureaci.

Nie chcemy tego. Zależy nam, żeby szanse na nagrody miało jak największe grono użytkowników portalu. Nagrody w konkursie są atrakcyjne – i w dodatku bardzo podobne. Niech cieszy się nimi jak najwięcej eBobasowych dzieci, nie ciągle te same.

Dlatego wprowadzamy zasadę: we wszystkich edycjach nieustającego konkursu rysunkowego można wygrać przez głosowanie tylko raz. Jeśli ktoś „wyklikał” sobie nagrodę w pierwszej edycji, w kolejnych ma szansę na nagrodę od jury, bo jury będzie traktować wszystkich użytkowników jednakowo, i jednakowo oceniać nie tylko rysunki, ale i podpisy. Ale z głosowania nagrody już nie otrzyma.

Zmieniliśmy regulamin. Zasady zaczynają obowiązywać już w tej edycji. Mamy nadzieję, że nasi użytkownicy uznają zmianę za sprawiedliwą i słuszną. Zachęcamy wszystkich do zabawy. Bo przecież w końcu konkurs to ma być zabawa, nie walka o fanty.


2 komentarze »

  1. I bardzo fajnie:)
    ale weszłam tu Żeby zobaczyć OGROMNY WPIS 24000 NA 24 MIESIĄCE:)

    Comment by maria1980 — 1 marca 2011 @ 17:04

  2. I super, podobają mi się nowe zasady:)

    Comment by b176210671 — 4 marca 2011 @ 21:45

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment