Marcowa nagroda za bloga

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 12:03
czwartek Mar 17, 2011

Nieustający konkurs blogowy

Nie mieliśmy wyboru. Nie dlatego, że zabrakło ciekawych i fajnych wpisów. Były, a jakże! Tyle, że jeden z nich po prostu jest bardzo, bardzo fajny. Redakcja jednomyślnie przyznała więc nagrodę ghai za wpis „W końcu TO zrobiłam”. Kto nie przeczytał, niech przeczyta koniecznie, bo dużo stracił!

Temat – ważny i blisko życia. Narracja – jak w najlepszym thillerze psychologicznym. Suspens – godny mistrzyni. Redakcja doceniła, oprócz kunsztu literackiego fakt, że ghaia bawi się swoim blogiem, zdobywając – co widać w komentarzach – pokaźne grono sympatyków, wręcz fanów. My w każdym razie, widząc nowy wpis autorki, rzucamy pracę i rwiemy się do czytania. Może trochę więcej takich fajnych wpisów, co?

To już druga nagroda dla ghai w nieustającym konkursie blogowym. Niewątpliwie, autorka robi TO świetnie. TO, czyli – prowadzi bloga. Gratulujemy! Laureatka dostanie od nas eBobasową niespodziankę.

A wszystkich zachęcamy do prowadzenia ciekawych blogów. Nie tylko dlatego, że nasz konkurs trwa i trwać będzie, ale po prostu – dla zabawy, dla pamięci, dla siebie.


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment