Konkurs filmowy – werdykt marcowy

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 11:48
wtorek Mar 22, 2011

Nieustający konkurs filmowy na eBobas.pl

 

Mimo natłoku konkursów i rozmaitych atrakcji związanych z eBobasowymi urodzinami nie zapominamy o naszych nieustających konkursach! Czas na marcowy werdykt w konkursie filmowym… A ponieważ marzec jest miesiącem z dwójką w tle (w tym roku), redakcja postanowiła przyznać dwie nagrody za dwa fajne filmiki umieszczone na portalu przez naszych użytkowników.

eBobasowy OSKAR za pierwszoplanową rolę żeńską otrzymuje Lea, córeczka użytkowniczki aster. Doceniliśmy film Lea gra w piłkę za poczucie humoru, perfekcyjny montaż i wystrzałową kreację młodej aktorki, która oprócz tego ujawnia wybitny talent sportowy. Trzymamy kciuki za karierę!

eBobasowy OSKAR za scenariusz, realizację, pomysł i świetną obsadę aktorską otrzymuje rudabarakuda. Blues Brothers 2011 to hit. Mamy tylko pytanie – czy to nie jest przez przypadek Blues Brother and Sister? Tak czy inaczej, nagroda się należy!

Zachęcamy do kręcenia filmów ze swoimi dziećmi w rolach głównych. To świetna pamiątka, rewelacyjna zabawa i okazja do zabłyśnięcia talentem przed użytkownikami portalu eBobas.pl.


1 komentarz »

  1. Pragniemy podziękować za OSKARA, którego przyznała nam Akademia eBobas… Dziękujemy
    menedżerowi, producentom, rodzicom za miłość do muzyki i do tańca, itd, itd…
    Nina i Jaś (Blues Brother and Sister 🙂 )

    Comment by rudabarakuda — 24 marca 2011 @ 21:25

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment