„Z dwójką w tle” – komunikat komisji konkursowej

Filed under: Komunikaty,Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 11:22
piątek Mar 25, 2011

Konkurs urodzinowy „Z dwójką w tle” jest na półmetku. Cieszymy się, że zgłosiliście dużo fajnych zdjęć, oglądamy je z prawdziwą przyjemnością.

Jednak w ciągu pierwszych trzech tygodni otrzymaliśmy od naszych użytkowników sporo sygnałów o możliwych nieprawidłowościach w głosowaniu w przypadku kilku zdjęć. Dziś Komisja Konkursowa zebrała się, by podsumować dotychczasowy przebieg konkursu.

Po przeanalizowaniu przebiegu głosowania Komisja Konkursowa postanowiła usunąć z konkursu zdjęcia użytkowników:

MAGA120

Netara27

Buniu

W każdym z tych przypadków stwierdziliśmy, że duża część głosów oddanych na zdjęcie pochodzi z jednego stanowiska, została oddana z kont założonych prawdopodobnie wyłącznie na użytek głosowania. To oznacza nie tylko łamanie regulaminu konkursu, ale przede wszystkim – dobrych obyczajów.

Użytkownicy, którzy biorą udział w zabawie, jaką jest konkurs, powinni pamiętać o zasadach fair play. Organizatorom konkursu zależy na tym, żeby głosy były zbierane – wśród znajomych, przyjaciół, rodziny. Dopuszczamy również zbieranie głosów wśród internetowych znajomych. Nabijanie głosów samemu to oszukiwanie organizatorów konkursu, a przede wszystkim – innych użytkowników portalu. I nie będziemy takich praktyk tolerować.

Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna. Komisja ponownie przeanalizuje przebieg głosowania przed ogłoszeniem werdyktu konkursowego. Mamy nadzieję, że obędzie się już bez takich nieprzyjemnych incydentów, czego sobie i wszystkim biorącym udział w zabawie szczerze życzymy.


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment