„Z dwójką w tle”: komunikat Komisji Konkursowej

Filed under: Komunikaty,Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 13:47
piątek Kwi 8, 2011

Nasz urodzinowy konkurs „Z dwójką w tle” zbliża się do końca. Zostało jednak jeszcze kilka dni – zarówno na dodawanie zdjęć, jak i na głosowanie.

Zgodnie z zapowiedzią, Komisja Konkursowa cały czas monitoruje przebieg głosowania. W 8 kwietnia podjęliśmy decyzję o usunięciu z konkursu zdjęcia użytkownika paulaaaad.

Podobnie jak w przypadku zdjęć, które usunęliśmy poprzednio – stwierdziliśmy bez żadnych wątpliwości, że duża część głosów oddanych na zdjęcie pochodzi z jednego stanowiska, została oddana z kont założonych prawdopodobnie wyłącznie na użytek głosowania.

Przypominamy wszystkim, że w konkursach oprócz regulaminu warto przestrzegać zasad fair play. „Nabijanie” głosów samemu to oszukiwanie organizatorów konkursu, a przede wszystkim – innych użytkowników portalu. I nie będziemy takich praktyk tolerować.

Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna. Komisja ponownie przeanalizuje przebieg głosowania przed ogłoszeniem werdyktu konkursowego. Mamy nadzieję, że obędzie się już bez takich nieprzyjemnych incydentów.


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment