Zapraszamy na eBobasowy plac zabaw!

Filed under: Ebobasowe nowości — Tagi: , , , — MAMA @ 12:31
czwartek Kwi 21, 2011

eBobasowy Plac Zabaw

Jeszcze przed świętami zdążyliśmy z naszą niespodzianką i uruchomiliśmy ePlac Zabaw, a na nim kilkanaście kolorowanek przygotowanych z myślą o waszych (i naszych) dzieciach.

Mamy nadzieję, że gdy już skończycie piec wielkanocne baby i mazurki, ugotujecie i pomalujecie jaja, zgłosicie zdjęcia ze świątecznych przygotowań na nasz konkurs fotograficzny „Wielkanoc tuż, tuż!”, znajdziecie chwilę, by wydrukować kolorowanki i podsunąć je dzieciom, gdy tylko zaczną się nudzić. Podsuwajcie, podsuwajcie, bo eBobas.pl już myśli o specjalnym kolorowankowym konkursie!

Nasz eBobasowy Plac Zabaw będzie się rozwijać, więc warto na niego zaglądać. Może pomożecie nam go budować? Zachęcamy np. do wzięcia udziału w tworzeniu rankingu dziecięcej książki wszech czasów

Zapraszamy do zabawy!


3 komentarze »

 1. Wspaniała niespodzianka:)Na pewno skorzystamy, a ranking książki… moja Gabi kocha je wszystkie, a moja ukochana to : Przygody Marka Piegusa-nikt już teraz jej nie zna:)

  Comment by b176210671 — 24 kwietnia 2011 @ 19:42

 2. Moje dziewczyny są zachwycone,zdaje się,że gdy ebobasek wprowadzi jeszcze gry komputerowe mamusia nie dopcha się na portal 😉
  Bardzo fajny pomysł?!!!
  BRAWO!!!:***

  Comment by maria1980 — 26 kwietnia 2011 @ 18:42

 3. A ja drukarki nie mam:(

  Comment by kasiag121 — 27 kwietnia 2011 @ 21:53

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment