Czy masz dziecko w swoim profilu?

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 10:40
środa Cze 15, 2011

Kilka miesięcy temu opublikowaliśmy na blogu szczegółową instrukcję, jak dodać dziecko do swojego profilu. Użytkownicy, którzy są szczęśliwymi rodzicami, a jeszcze nie uzupełnili swojego profilu i nie mają dodanego dziecka, powinni koniecznie się z nią zapoznać i nadrobić zaległości.

Dlaczego? Po pierwsze, fajnie jest się pochwalić swoim dzieckiem. Drugi powód, ważny dla wszystkich, którzy biorą udział w konkursach, których bohaterami są dzieci – niekompletny profil uniemożliwia otrzymanie nagrody! Można nawet wygrać konkurs i zdobyć największą liczbę głosów, można zgłosić najpiękniejsze i najładniej podpisane zdjęcie i podbić serca jury – jeśli w profilu nie będzie dziecka, nagroda przepadnie.

W poprzednich konkursach zdarzały się takie przypadki. Za każdym razem jest nam bardzo przykro, ale zasada jest od początku jasna i prosta, i od czasu do czasu o niej przypominamy: pamiętajcie o dzieciach!

A ponieważ w konkursie „Od ucha do ucha” bierze udział rekordowa liczba zdjęć – jest ich już 868!! – przypominamy raz jeszcze starym stażem i nowym użytkownikom: pamiętajcie o dzieciach w swoich profilach!

Od ucha do ucha - konkurs fotograficzny


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment