Wrześniowa nagroda za bloga!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , , — MAMA @ 13:08
wtorek Wrz 20, 2011

Na blogu można pisać o wszystkim. Na przykład – prowadzić zapiski z serii „moje dziecko powiedziało!”. Są mamy, które złote myśli swoich pociech zapisują w kalendarzach, notesikach. Są też takie, które bezgranicznie ufają swojej pamięci. Ta jednak bywa zawodna. Blog jest doskonałym narzędziem utrwalenia śmiesznych, wzruszających powiedzonek. Przy okazji – można się nimi podzielić z tymi, którzy chcą czytać.

Podoba się nam taki pomysł, i dlatego wrześniową nagrodę za bloga jednogłośnie redakcja przyznała użytkowniczce Olga – nagradzamy cały blog „Rozmowy na cztery nogi”, zaś szczególnie wpis Krokodyl – niedługi, ale po prostu świetny!

„Mama krokodyl jest u mnie w pokoju! Najpierw protestowałam, ale twarda była to pytam a skąd tu się wziął krokodyl?
Uciekł z zoo, wkradł się otwartym tarasem, wszedł po schodach, skręcił w prawo i w ten sposób do mnie trafił – powiedziało rezolutnie dziecko. Z pół godziny dyskutowałyśmy w końcu zagroziłam brakiem placu zabaw jak się nie wyśpię i poszłam do siebie. Dochodziły do mnie dyskusje z krokodylem…”

Jeśli ktoś jest ciekawy, jak zakończyła się wizyta krokodyla w pokoju Kamili, zdecydowanie powinien przeczytać całość!

Fot. Olga

Fot. Olga

Pamiętajcie: konkurs blogowy nigdy się nie kończy, redakcja cały czas czyta wasze wpisy – i co miesiąc przyznaje nagrodę!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment