Duże zmiany w eBobasowych profilach!

Filed under: Ebobasowe nowości — Tagi: , — MAMA @ 14:07
czwartek Wrz 22, 2011

Profil użytkownika portalu eBobas.pl zaczyna żyć własnym życiem! Po zmianach, jakie wprowadziliśmy na portalu 21 września, użytkownicy portalu mogą się komunikować nie tylko na forach czy blogach, ale również – bardzo wygodnie – nie opuszczając swojego profilu.

Po zalogowaniu się na portalu trafiamy teraz Aktualności – czyli miejsce, w którym widzimy aktywności naszych przyjaciół i znajomych. Możemy przeczytać ich komentarze, zobaczyć zdjęcia czy filmy, które umieścili na eBobas.pl, podglądnąć, w jakich wydarzeniach wezmą udział.

eBobas.pl po zalogowaniu

Na prawej szpalcie po zalogowaniu zobaczymy Powiadomienia. A tam, m.in. przypomnienia o urodzinach i imieninach znajomych i przyjaciół oraz ich dzieci. Taka przypominajka to fajna funkcja, chyba się ze mną zgodzicie?

Powiadomienia na stronie aktualności w profilu

Nad przypomnieniami – niespodzianka! Użytkownicy mogą się nawzajem zaczepiać za pomocą specjalnych ikonek.

Klikając na ikonkę, możesz wysłać zaczepkę osobie, której profil odwiedzasz

Chcesz sprawić koleżance z forum przyjemność? Wejdź na jej profil i naciśnij ikonkę: Jesteś Super Mamą! A jeśli akurat ktoś, kogo lubisz ma gorszy dzień, może pocieszy go obrazkowa wiadomość: Jesteś OK!

Wesołych obrazków przygotowaliśmy dla was naprawdę sporo – na każdą okazję. Zaczepki powinny się wam spodobać. Jeśli inni zaczną je wam wysyłać – zobaczycie je właśnie w Powiadomieniach, w prawej szpalcie. Od razu możecie odpowiedzieć na każdą zaczepkę, w zależności od swojego nastroju i tego, co macie nadawcy do powiedzenia 😉

Nie chcecie odwiedzać innych profili? Możecie zostać u siebie, i sprawdzić co u was słychać 😉

Po kliknięciu na Tablicę zobaczycie wyłącznie swoje aktywności na portalu.

Widok na osobistą tablicę na eBobas.pl

Na prawej szpalcie zaś wyświetlą się wam wszystkie informacje na temat waszej obecności na eBobas.pl – liczba postów na forum, wpisów na blogu, konkursów, w których wzięliście udział i zdobytych certyfikatów etc. etc. Po kliknięciu na każdą z tych informacji rozwiną się szczegółowe informacje na interesujący was temat – na przykład o tym, jakie zaczepki przysłali wam inni użytkownicy, i jak wy sami zaczepialiście innych.

Czekamy na wasze opinie o nowościach na portalu eBobas.pl! A już wkrótce ciąg dalszy informacji, co się zmieniło, zmienia i jeszcze się zmieni!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment