eBobas_PL zagości na waszych tablicach

Filed under: Ebobasowe nowości — Tagi: , , — MAMA @ 14:25
środa Paź 12, 2011

eBobas_PL Pewnie już zauważyliście, że użytkownicy portalu mogą komunikować się ze sobą nie tylko na forach czy przez prywatne wiadomości, ale również używając swojej własnej tablicy – dostępnej po zalogowaniu.

Teraz na waszych tablicach pojawią się również wpisy umieszczane przez portal. Z wpisów, umieszczanych na profilu eBobas_PL będziemy umieszczać m.in. krótkie informacje o nowościach, których nie możecie przegapić – konkursach, najciekawszych tekstach, akcjach organizowanych i wspieranych przez portal. Ale również – najciekawszych wpisach na waszych blogach, forach, filmach czy zdjęciach które wyszperamy na portalu.

Będziemy również organizować błyskawiczne konkursy wśród naszych użytkowników. Zabawy z „lajkowaniem” i bez. Do wyboru, do koloru.

eBobas_PL zaprosił do swoich znajomych najaktywniejszych użytkowników – tych, którzy zgromadzili już trzy smoczki. Zaakceptujcie nasze zaproszenie! Mamy nadzieję, że grono znajomych oficjalnego profilu portalowego się szybko zwiększy, a z czasem eBobas_PL zyska również swoich przyjaciół. eBobas.pl ma ich przecież tysiące!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment