Filmowy werdykt za listopad!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 11:45
piątek Lis 25, 2011

UWAGA, UWAGA!

Najpierw wiadomość w sprawie grudniowej, specjalnej, edycji Nieustającego Konkursu Filmowego!

Zachęcamy użytkowników do umieszczania w profilach filmików z nastrojem świątecznym. Wizyta św. Mikołaja, świąteczne porządki, przygotowywanie ozdób choinkowych, pieczenie ciasteczek, wreszcie – sama Wigilia, Święta. Oczywiście – w roli głównej musi występować dziecko, dzieci. Rodzice też mogą 😉 Chcemy, by na portalu zapanował prawdziwy świąteczny nastrój!

Na wasze filmy będziemy czekać do 29 grudnia.

Jury redakcyjne wybierze tym razem aż 5 laureatów, którzy otrzymają od nas cały zestaw eBobasowych gadżetów: T-shirt, bączek i pendrive.

Werdykt opublikujemy 31 grudnia, w ostatni dzień roku!

Fot. eBobas.pl

Fot. eBobas.pl

A teraz już listopadowy werdykt!

Niby od przybytku głowa nie boli, ale… Jak tu wybrać jeden film miesiąca, skoro mamy dwa równie dobre? W tym miesiącu eBobasowa Akademia Filmowa przyznaje więc dwie równorzędne nagrody w konkursie filmowym!

Pierwszy film, umieszczony na portalu przez użytkownika elejka, to przykład trzymającego w napięciu kina niemego. Czegóż tu nie ma! Jest kino akcji (szczególnie trzymający w napięciu, wręcz ocierający się o katastrofizm fragment ze schodami), jest wątek miłosny, jest w końcu prawdziwe kino drogi, choć – przyznajemy – droga jest mocno elipsowata i pokręcona. Brawa za film „Biegiem przez jesień”.

„Następca P. Rubika” to zupełnie innego rodzaju dzieło filmowe, niepoddające się prostym opisom i recenzjom. Jest to niewątpliwie wybitny film kostiumowy. Kto chce się przekonać, jakie ukryte talenty drzemią w eBobasowych maluchach, koniecznie musi zobaczyć filmik zgłoszony przez użytkownika rflorian.

Głównym bohaterom wyślemy eBobasowe koszulki – mamy nadzieję, że się spodobają!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment