Kalendarz z Twoim dzieckiem – nowy konkurs fotograficzny!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 15:46
czwartek Gru 1, 2011

Kalendarz z Twoim dzieckiem - konkurs fotograficzny

Użytkownicy portalu eBobas.pl mają szansę wygrać wyjątkową nagrodę – kalendarz, na którego okładce będzie zdjęcie ich własnego dziecka! W konkursie „Kalendarz z Twoim dzieckiem” czeka osiem trzynastostronnicowych kalendarzy. I jeszcze pięć pluszowych misiów, każdy ubrany w koszulkę ze zdjęciem dziecka. Fundatorem nagród jest empikfoto.pl

Do konkursu zapraszamy użytkowników, którzy już mają dzieci i tych, którzy właśnie czekają na dziecko. Konkurs rozstrzygniemy 21 grudnia – i tak naprawdę tylko od laureatów będzie zależeć, kiedy do ich rąk trafi nagroda! Żeby empikfoto.pl mógł ją przygotować musi otrzymać od nas zestawy zdjęć (trzynastu, w tym główne nagrodzone w konkursie, w odpowiednim formacie 1795×2551 pikseli. Zdjęcia na koszulki misiów (oryginały nagrodzonych zdjęć) mogą być mniejsze – minimum 945×945.

Na zdjęcia będziemy czekać do końca 2011 roku, ale jeśli nagrodzeni przyślą je wcześniej – na bieżąco będziemy przekazywać do fundatora nagród. Planujemy ostatnie nagrody wysłać 15 stycznia. Podpowiadamy: taki kalendarz może być znakomitym prezentem dla babci czy dziadka z okazji ich styczniowego święta.

Życzymy miłej zabawy z wyjątkowymi, kalendarzowymi zdjęciami!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment