Grudniowa nagroda za bloga!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 11:36
poniedziałek Gru 19, 2011

Staramy się nagradzać różne blogi. Ale choć niedawno Olga nagrodę za bloga od nas odebrała, redakcja nie miała wyjścia, i grudniową nagrodę przyznaje właśnie Oldze. Przede wszystkim za świetny, pełen realizmu, ze szczyptą czarnej komedii wpis o potworach. Dialog z czterolatką Kamilą w środku nocy (raczej nie wśród nocnej ciszy, bo za ścianą swoje dokładał roczny Rafał) świętego wyprowadziłby jeśli nie z równowagi, to z domu – żeby zaczerpnąć świeżego powietrza i ochłonąć. Brawa dla mamy, że jednak została na posterunku, choć z groźną miną. Potworową 😉

Wpis z końcówki listopada nie jest jedyny, który zasługuje na nagrodę. Przeczytajcie choćby ten z nocy mikołajowej, albo ten o kurce wodnej. Fajne, nie?

Fot. Olga

Fot. Olga

Największym atutem bloga Olgi jest to, że mama całkowicie oddała głos swoim dzieciom. No, na razie starszej córce, ale już wkrótce pewnie i Rafał dostarczy mamie więcej tematów na bloga. Czekamy!

Zachęcamy do aktywnego blogowania. Piszcie jak najwięcej o swoich dzieciach – jak się czyta takie wpisy, to rogal sam wyskakuje na twarz. Nawet w przedświątecznej gorączce zakupowo-sprzątaniowo-kuchennej.

Kolejna nagroda za bloga już w styczniu!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment