Grudniowe eBobary rozdane!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 9:01
sobota Gru 31, 2011

W kategorii główna rola żeńska eBobara otrzymuje….

Zaraz, zaraz! Czy wiecie, co to są eBobary? Akademia eBobasowa (czyli redakcyjne jury) oglądała filmy umieszczone w grudniu na portalu i oglądała. Nie, żeby ich było tak bardzo dużo, ale rozumiemy – wir przygotowań przedświątecznych wciągnął nasze mamy i tatusiów i na kręcenie czegoś innego poza makiem nie starczyło czasu. No i pomyśleliśmy, że te amerykańskie nagrody oskarowe to dobre dla Hollywood, a my możemy mieć własne. I mamy – eBobary!

Tak jak obiecaliśmy, za grudzień przyznaliśmy pięć nagród w Nieustającym Konkursie Filmowym. Laureaci otrzymają zestawy eBobasowych gadżetów.

eBobas.pl

eBobas.pl

Wszystkie równorzędne nagrody zostały przyznane w kategorii „główna rola dziecięca”, więc przystępujemy do ogłoszenia listy zwycięzców:

Elejka – za wkład w poszerzanie listy tradycyjnych kolęd. Pastorałka jak się patrzy!

Regnum – święta Uli były bardzo pracowite. Ale może właśnie dlatego radość ze spotkania ze świętym Mikołajem była tak wielka?

Dandil – żeby świętować, trzeba się napracować. Sprzątać, sprzątać, kurze ścierać – Lea to wie! dopiero potem można imprezkować!

Aster – pranie to ważna część przedświątecznych przygotowań, a mała Lea to profesjonalna praczka!

Kujawianka – fantastyczny pomysł na froterowanie podłogi!

W poniedziałek 2 stycznia wyślemy formularze odbioru nagrody do szczęśliwych zdobywców eBobarów!  Sprawdzajcie skrzynki.

I w styczniu, tradycyjnie – przyznamy kolejną nagrodę w konkursie filmowym! Może jakieś karnawałowe tańce zasłużą na eBobara? Czekamy na wasze filmy!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment