Lutowa nagroda za bloga!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 13:37
czwartek Lut 16, 2012

Po dopełnieniu tłustoczwartkowej tradycji, czyli pączkowym obżarstwie redakcja portalu eBobas.pl zasiadła do obrad nad werdyktem w lutowej edycji Nieustającego Konkursu Blogowego. A wy zjedliście dziś pączki? Pamiętajcie, że pączek gwarantuje pomyślność przez cały rok, więc po prostu trzeba zjeść chociaż jednego… Sądząc po liczbie zjedzonych pączków, eBobasowi będzie się wiodło, oj będzie!

Ale do rzeczy. Blogi przeczytaliśmy. I nagradzamy jeden, nowy ale bardzo obiecujący. Użytkowniczka Margerita ma pomysł na bloga, ma fajne dwa wpisy – i pod względem stylu, i treści. Jeśli tylko wystarczy systematyczności (w prowadzeniu bloga i realizacji planów), będziemy mieli co czytać przez najbliższe miesiące, i czemu kibicować. Margerita otrzyma od nas jako nagrodę eBobasowy T-shirt dla synka.

A dla tych, którzy nie mają zwyczaju czytania regularnie blogów, podrzucamy jeszcze dwa cudne wpisy na blogu Olgi – dwukrotnie nagradzanym w ostatnim miesiącu. W redakcji trwa debata, czy lepszy jest ten o żłobkach, czy ten o duchu. Każdy ma swoich fanów! Olga w starszej córce znalazła niewyczerpane źródło hitów blogowych… Ciekawi jesteśmy dialogów między rodzeństwem, ale na to pewnie przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

Już za miesiąc przyznamy kolejną nagrodę. Piszcie, piszcie, a my będziemy czytać, czytać!

Fot. eBobas.pl

Fot. eBobas.pl


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment