Majowa nagroda za blog!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 12:33
czwartek Maj 17, 2012

Nieustający konkurs blogowy

Miło jest się przekonać, że dostrzeżony talent kwitnie i się rozwija. Choć temat jak najbardziej poważny, można by rzec – nieśmieszny wcale, zwłaszcza dla tych, którzy mają za sobą zmagania z Rozdarciuchami – czytając wpis na blogu Ghai chichraliśmy się w kułak.

Ghaia – jesteś wielka, ale tym razem zamiast nagrody dostaniesz od nas słowa pociechy: tak, to bunt dwulatka. Ujawnia się najczęściej w okolicach 1,5 roku, bo to bunt drugiego roku życia. Trwa dłużej lub krócej, i – pocieszające – mija (tylko trzeba wiedzieć, jak buntownika spacyfikować, czytaj więc, czytaj!)

A teraz – nagroda. Tym razem dla użytkowniczki, która o dziecko będzie się dopiero starać, bo choć – jak sama pisze – długo była przeciwniczką dzieci, a nawet specjalnie ich nie lubiła, teraz dojrzała do bycia mamą, a jej narzeczony chce zostać tatą. Starania jeszcze nie ruszyły pełną parą, bo przyszła mama chce się dobrze przygotować do nowej roli, zadbać o swój organizm. Chwalimy, popieramy i przyznajemy Poli26 za wpis Decyzja zapadła
majową nagrodę w Nieustającym Konkursie Blogowym. Nagrodą zaś jest – zgodnie z zapowiedzią – książka Doroty Zawadzkiej „Moje dziecko. Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać”. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości się przyda!

Piszcie blogi, piszcie! W czerwcu nagrodą w naszym konkursie będzie książka Katarzyny Cichopek „Sexy Mama”!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment