Czerwcowe nagrody za bloga!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 13:14
wtorek Cze 19, 2012

No i obrodziło! Już dawno redakcja nie musiała tak długo debatować, który wpis blogowy zasługuje na nagrodę w Nieustającym Konkursie Blogowym. A po debatach i tak doszliśmy do wniosku, że nagradzamy tym razem dwie blogerki.

Lato to dla mnie czas najcudowniejszy…. zwiewne ubrania, opalanie do oporu na rozgrzanym piasku z widokiem na błękitną wodę. Lato to zimne piwko i pyszne drinki. Takie lato kochałam do tej pory – pisze na swoim blogu wini1988. Wpis „Od kiedy przestałam kochać lato” nagradzamy za szczerość do bólu. Lato, zwłaszcza takie jak kochają nie-ciężarne, czyli upalne, bezwietrzne – dla przyszłych mamuś bywa trudne. Autorce gratulujemy nie tylko nagrodzonego wpisu, ale całego fajnego bloga. Polecamy! Mamy nadzieję, że książka przyda się już po porodzie (ale lepiej przeczytać ją wcześniej, potem może zabraknąć czasu!).

Lekturą obowiązkową jest natomiast wpis Omatkoboskoczęstochowsko.
Wpis o Ptyśku Doskonałym i jego drugim, domowym wcieleniu. Ghaia – miesiąc temu pisaliśmy, że nie możemy ciągle Cię nagradzać, no ale tym razem nie pozostawiłaś nam wyboru.

Fot. ghaia

Fot. ghaia

Za świetny wpis należy się nagroda – tym razem będzie to nowość na rynku poradników dla rodziców: „Jak wychować szczęśliwe dziecko” Johna Mediny. Autor, biolog molekularny, od lat bada wpływ różnych czynników na rozwój mózgu. Prywatnie jest tatą dwóch synów. Swoją wiedzę naukową przekłada na język zrozumiały również dla tych, którzy biologią molekularną się nie zajmują i nigdy zajmować nie będą. Książka, wydana przez Wydawnictwo Literackie, zaadresowana jest zwłaszcza do rodziców małych dzieci. Zwłaszcza, ale nie tylko. Bo autor przekonuje, że skutecznie można wychować nawet nastolatka.

Gratulujemy obu laureatkom, wkrótce wyślemy formularze odbioru nagrody!

W lipcu kolejna edycja konkursu blogowego – tym razem nagrodą będzie książka „Wiem, co je moje dziecko”, napisana przez wybitnych specjalistów w zakresie żywienia dzieci – Mikołaja Spodaryka i Elżbietę Gabrowską, również wydana przez Wydawnictwo Literackie. Zapraszamy! Piszcie i wygrywajcie!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment