Lipcowa nagroda za bloga!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 13:28
poniedziałek Lip 30, 2012

Upały troszkę zelżały, wakacje dla części redakcji portalu się skończyły, to dobry moment na komisyjne czytanie lipcowych wpisów blogowych no i dyskusję nad werdyktem – kogo nagrodzić w tym miesiącu.

Jednogłośnie postanowiliśmy, że obiecana książka wydana przez Wydawnictwo Literackie „Wiem, co je moje dziecko, autorstwa specjalistów z zakresu żywienia małych dzieci: Mikołaja Spodaryka i Elżbiety Gabrowskiej trafi do użytkowniczki kamilka0422, autorki bloga Brzuchatki, która jest prawie na finiszu ciąży. Dziecko w brzuchu kopie, ale można poleżeć na hamaku, a rodzina rozpieszcza swoją ciężarówkę: „Teściowa wariuje wsród ubranek dla niemowląt. Mimo , że kupiła ich już tyle cały czas przynosi nowe. Teść cały czas przywozi mi to owocki, to soczki . W sumie ciesze się , że mam z Nimi tak dobre relacje, bo wiem że mam wsparcie i w Nich i w Moich rodzicach”. Ale końcówka ciąży to też natłok myśli o TYM dniu: „Im bliżej do oczekiwanej daty , tym bardziej i częściej o tym myśle… mam dni gdzie mówię sobie ”aaaa tam będzie co będzie, pewnie nie jest to ,aż takie straszne,dam rade” a drugiego dnia ”boże przecież to będzie potworny ból, jak ja dam rade”

Do pojawienia się dziecka na świecie laureatce zostało jeszcze troszkę czasu, bo ale to nie szkodzi: książkę można przeczytać zawczasu, a później – wraz z rozwojem malucha – wracać po praktyczne porady. Ba! W książce są nawet porady dotyczące racjonalnej diety kobiety ciężarnej. Ale oczywiście poradnik koncentruje się na zdrowym odżywianiu dziecka – już od pierwszych dni jego życia. Znajdziemy w nim m.in. porady dotyczące niejadków, a także dzieci z nadmiernym apetytem. Autorzy nie odsądzają od czci i wiary szkolnych sklepików, a nawet – barów typu fast food. Jak to możliwe? Warto przeczytać!

W sierpniu nagrodą w konkursie blogowym będzie płyta DVD „Fitmama. Ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po ciąży”. Piszcie blogi, piszcie, zapraszamy!

Nieustający konkurs blogowy


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment